8.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Všechlapy nastřílely ve Staré Lysé pět branek

0

Fotbalisté Všechlap si i po osmém kole udrželi druhé místo tabulky. Vyhráli totiž na hřišti trápící se Staré Lysé přesvědčivě 5:1. Už od třetí minuty sice Všechlapy prohrávaly, ale do přestávky stihly vyrovnat a ve druhé půli čtyřmi zásahy zneškodnily soupeře. Ten je stále na posledním místě tabulky.

Všechlapy
Milan Košvanec (asistent trenéra): „V prvním poločase se nám nedařilo držet balón na noze. Kopali jsme dlouhé míče na útočníka Petra Srcháčka, kterému se je ale nedařilo udržet. Takže jsme nebyli vůbec ve hře a ve finále ani náš soupeř. Domácí byli v úvodu šťastnější, když dali po naší chybě gól, kdy míč proskočil a oni to trefili podél gólmana. Pak se nám podařilo vyrovnat. Hofman se pěkně uvolnil po pravé straně a pravou nohou do šibenice zařídil první gól. Do přestávky se hra nezměnila, takže jsme do druhého poločasu udělali nějaké změny. Vystřídali jsme Srcháčka a do útoku se místo něj z obrany vysunul Lukáš Procházka, kterého nahradil střídající Radek Paštika. Hra se pak totálně zklidnila, míč jsme drželi na noze, hrálo se to přes hráče, kteří tomu dali myšlenku, což byl Radek Patáčik a Radek Rozvoral a dařilo se nám hrát i po lajnách a z toho pramenily gólové šance, které jsme proměnili.“

Stará Lysá
M. Pecháček [-] - S. Sosna [-] , J. Vlček [-] , R. Krejčí [-] , P. Vrbický [-] , J. Štumar [-] , P. Veselý [-] , Z. Krejčí [-] , P. Horčic [-] , T. Havelka [-] , J. Boubín [-]

Všechlapy
M. Panovec [-] - M. Gajdoš [-] , L. Procházka [-] , P. Hejna [-] - R. Rozvoral [-] , V. Veselý [-] , P. Moník [-] (69. P. Kalista [-] ) , R. Patáčik [-] - T. Hofman [-] , P. Srcháček [-] (46. R. Paštika [-] ) - M. Labuta [-]

ŽK: 35. Z. Krejčí , 43. J. Vlček .
Hráči zápasu: R. Patáčik .
Místo: tráva. Počet diváků: 55. Rozhodčí: Karlík Milan - ČERNÝ Miroslav (N), JIROUŠ Marek (N).