8.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Béčko Semic si poradilo se Stratovem

0

V posledních zápasech porazil Krchleby 4:0, pak remizoval v Chrástu 1:1, následně porazil Straky 2:0, teď ale Stratov padl. Na hřišti béčka Semic prohrál 1:2. Právě Semice se derou tabulkou pomalu nahoru. Nyní, co neprohrály pět zápasů v řadě, jsou na pátém místě. Ambiciozní Stratov je v tabulce až osmý.

AFK Sokol Semice B
Pavel Švarc (trenér): „Bylo to docela vyrovnané. Soupeř mě překvapil a byl fotbalový. Takže to pro nás nebylo jednoduché. Měli jsme dost hráčů z áčka a myslím, že zápas měl dobrou úroveň. Vyhráli jsme zaslouženě.“

Sokol Stratov
Michal Kubín (obránce): „V prvním poločase jsme byli špatní. Vůbec jsme se nesoustředili na naši hru. Dost nás rozhodilo to, že Semice hrály docela tvrdě. Řekl bych, že to bylo zákeřné a rozhodčí to nezvládl. Mohl rozdat pár karet a nemuselo dojít k zákeřnostem. Takže my jsme řešili fauly a nekoncentrovali se na hru. Z toho třeba vyplynul i druhý gól domácích. V poločase jsme si řekli, že to tak nejde a musíme hrát to svoje. Ve druhé půli jsme měli navrch. Semice také měly nějaké šance, ale podržel nás gólman. Určitě jsme měli šanci na to vyrovnat, ale propadli jsme v koncovce. Ztracený zápas! Dost mi ale vadil rozhodčí. Soupeř nám pokopal mladého kluka a sudí táhl kartu až asi po šestém zákroku. Do toho nám nadával ještě jejich ožralej pomezní. Ale měli jsme si to sehrát sami a nemělo nás to vykolejit.“

J. Vavřík [-] - Š. Jareš [-] , V. Kavka [-] , P. Langer [-] (74. D. Houška [-] ) , L. Samek [-] , M. Machala [-] (60. T. Karel [-] ) , K. Březina [-] (60. M. Kůrka [-] ) , L. Jelínek [-] , P. Kutifel [-] , M. Bubeník [-] (90. V. Semrád [-] ) , M. Novák [-]

P. Ulman [-] - M. Syrový [-] , F. Kaucký [-] , P. Soukup [-] , M. Kubín [-] - M. Horvát [-] , L. Jelínek [-] , D. Kubín [-] , P. Horvát [-] (46. L. Novák [-] ) - M. Effenberger [-] , Z. Walter [-]

ŽK: 42. L. Samek , 64. M. Bubeník - 32. D. Kubín .
Hráči zápasu: M. Novák .
Místo: SK AFK Sokol Semice. Rozhodčí: Salava Václav - MÜLLER Pavel (N), HORVÁT Josef (N).