4.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Stará Lysá si dala tři vlastní góly a prohrála ve Strakách!

24. J. Štumar (vl.) , 28. J. Soukal , 34. J. Štumar (vl.) , 44. O. Bláha (p.) , 55. J. Štumar (vl.) , 68. J. Soukal - 62. P. Veselý , 82. P. Veselý
0

Fotbalisté Strak si po prohře v Milovicích napravili chuť. Doma si lehce poradili se Starou Lysou, kterou porazili přesvědčivě 6:2. K jejich vysoké výhře jim výrazně pomohli i hosté, které si nešťastně dali tři vlastní góly. Straky jsou tak po čtyřech kolech na druhém místě tabulky. Mají stejný počet devíti bodů jako první Všechlapy, ovšem o něco horší skóre.

Po nepovedeném začátku Straky zabraly

Stará Lysá vstoupila do zápasu nešťastně. Od 24. minuty prohrávala po vlastním gólu Jana Štumara. Přitom v prvních minutách utkání byla o něco lepším týmem, jenže nedokázala z toho vytěžit ani jeden gól. Ve 28. minutě pak přidaly Straky druhý gól, o který se postaral Jan Soukal. V té chvíli měli hosté hlavy dole a doplatili na to dalším gólem. A byl to znovu Jan Štumar, který nešťastnou náhodou napálil míč za záda vlastního brankáře Stanislava Sosny. Doslova pohroma přišla pro hosty v samém závěru prvního poločasu. Tentokrát inkasovali ze značky pokutového kopu. Míč si tam postavil Ondřej Bláha a stanovil tak poločasové skóre na 4:0.

Stará Lysá alespoň snížila

Fanoušci se pak po deseti minutách druhého poločasu dočkali hatricku. A šlo o velmi nešťastný hattrick. Už potřetí v zápase se na vlastním gólu podílel Jan Štumar. Nešťastník pak chvíli poté vystřídal a na tenhle zápas bude chtít co nejrychleji zapomenout. Stará Lysá se pak alespoň ve zbytku zápasu pokoušela o čestný úspěch. A nakonec ho zajistil Pavel Veselý. Ten totiž snížil na 1:5 v 62. minutě. Domácí tým pak předvedl parádní akci, na jejímž konci byl v 68. minutě Jan Soukal, který hlavou zvýšil už na 6:1. Stará Lysá pak ještě osm minut před koncem zápasu snížila na 2:6, ale na hrozivém debaklu to už prakticky nic nezměnilo.

TJ Straky
Kamil Jeremiáš (trenér, Straky):: „Poločas byl 4:0 a z toho si hosté dali dva vlastní góly. Je ale fakt, že soupeř začal dobře a dvakrát nás podržel brankář Vild. Pak si však dali hosté nešťastný vlastňák, a když jsme dali ve 20. minutě docela náhodný gól, tak se naše hra zlepšila. Spadly nám tam pak další dva góly a nakonec to bylo slušné utkání.“

TJ Straky
M. Vild [-] - L. Vlk [-] , L. Morc [-] - L. Kodera [-] , M. Bláha [-] - J. Soukal [-] - O. Bláha [-] , J. Šíma [-] , T. Uher [-] (66. T. Hrbáček [-] ) , J. Jeremiáš [-] , V. Tangl [-]

Stará Lysá
S. Sosna [-] - T. Havelka [-] , R. Špitálský [-] (46. J. Hájek [-] ) , Z. Krejčí [-] (61. P. Horčic [-] ) , R. Krejčí [-] - P. Vrbický [-] , J. Štumar [-] (61. J. Benda [-] ) , P. Veselý [-] , J. Duchoslav [-] , J. Boubín [-] - J. Vlček [-] -

Místo: TJ Straky. Počet diváků: 56. Rozhodčí: Tovara Milan - ŘEHÁK Martin (N), ŠPRINGR Petr (N).