2.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Krchleby se Starou Lysou prohrávaly o dva góly, i tak ale vyhrály!

10. J. Král , 78. R. Hůlka (p.) , 85. P. Zdobinský , 88. R. Hůlka - 50. P. Vrbický , 60. J. Vlček , 67. J. Vlček
0

Krchleby v prvním kole prohrály doma s béčkem Milovic 1:3, přestože měly v utkání více ze hry. Stará Lysá naopak doma rozdrtila 6:0 béčko Kostelní Lhoty. Vzájemný zápas byl ale hodně divoký. Oba týmy se vystřídaly ve vedení, které nakonec šťastně urval domácí tým, který zvítězil o jedinou branku.

V první půli padl jen jeden gól

Domácí tým šel do vedení v 10. minutě, kdy šel Jaroslav Král sám na brankáře Pecháčka a míč z jeho kopačky spolehlivě skončil v bráně. Jenže to bylo z prvního poločasu asi všechno. Oba týmy si toho moc nevytvořily, a tak se šlo do kabin za těsného náskoku Krchleb.

Ve druhé půli byly dva obraty

A ve druhém poločase se děly zajímavé věci. Hned po pěti minutách vyrovnal skóre Patrik Vrbický a za dalších deset minut poslal Starou Lysou do vedení Jindřich Vlček. Aby toho nebylo málo, tak přišla pro Krchleby další pohroma. K míči se opět dostal Jindřich Vlček a překonal brankáře Jiřího Marušku potřetí. V tu chvíli to vypadalo s domácím týmem hodně špatně. Navíc si Stará Lysá vytvořila ještě několik dalších šancí. Jenže právě Maruška nic nevzdal a v bráně doslova exceloval. Vychytal hosty poprvé, podruhé a i při třetí šanci neopustil míč za svá záda. Nakonec se to ukázalo jako klíčový moment utkání. V 78. Minutě totiž dostaly Krchleby možnost pokutového kopu a Radek Hůlka se při něm nemýlil. Pět minut před koncem se pak podařilo Petru Zdobínskému vyrovnat na 3:3, když Jiří Kubík zatáhl míč a předložil mu parádní centr! Rozhodnutí přišlo dvě minuty před koncem. Hůlka uděla na levé straně kličku a přesnou střelou obstřelil gólmana a Krchleby vedly 4:3. Nešťastní hosté se už na nic nezmohli a odjeli z Krchleb s prázdnou.

TJ Sokol Krchleby
Lukáš Pulda (obránce, Krchleby):: „První poločas jsme měli pod kontrolou. Jenže nevyšel nám začátek druhého poločasu, kdy jsme byli myšlenkami ještě v kabině. Najednou jsme dostali tři góly po našich hrubých chybách. Naštěstí jsme se v posledních minutách kousli a dokázali to ještě otočit.“

Stará Lysá
Martin Horčic (kapitán, Stará Lysá):: „Po začátku, kdy měly Krchleby jednoznačnou převahu, jejich aktivita skončila a kolem poločasu se to vyrovnalo. Využili jsme to a šli do vedení. Jenže závěr jsme fyzicky nezvládli a náskok o dva góly nedokázali udržet. Bohužel jsem se brzo zranil a neměli jsme už nikoho na střídání. Takže jsme prostě fyzicky odešli.“

J. Maruška [-] - J. Košvanec [-] , J. Král [-] (66. P. Zdobinský [-] ) , J. Kubík [-] , M. Jokl [-] , R. Hůlka [-] , P. Bílý [-] , Z. Drahokoupil [-] (80. J. Baloun [-] ) , L. Pulda [-] , J. Valiček [-] , P. Patáčik [-]

Stará Lysá
M. Pecháček [-] - T. Havelka [-] , R. Krejčí [-] , Z. Krejčí [-] , J. Štumar [-] - J. Boubín [-] , M. Horčic [-] (25. J. Hutr [-] ) , P. Vrbický [-] , P. Veselý [-] - J. Vlček [-] - P. Horčic [-]

ŽK: 75. R. Krejčí , 81. J. Vlček .
Hráči zápasu: J. Maruška .
Místo: Krchleby. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Hlavička Pavel - CSOKA Josef (N), ZDOBÍNSKÝ Luboš (N).