1.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

0

Béčko Milovic skončilo loni na desátém místě. Deváté Krchleby měly jen o čtyři body více, a tak se dal čekat vyrovnaný zápas. Ten nakonec šťastně vyhráli hosté z Milovic, když využili dvou brejků, kterými potrestali zaváhání Krchleb v útoku.

Hosté dali ze tří šancí jen jeden gól

Lépe do zápasu vstoupili hosté z Milovic. Už ve 13. minutě se prosadil Milan Dzurko, který poslal míč za záda brankáře Jiřího Marušky, a bylo to 1:0 pro hosty. Milovice si pak během chvíle vytvořily dvě velké šance. Ondřej Drahorád šel na Marušku z pravé strany, ale míč poslal přímo do něj. Vzápětí po centru Miroslava Dlouhého byl sám před Maruškou Ondřej Novotný, ale ani on nebyl úspěšný. A tak na druhé straně udeřili ve 22. minutě domácí. Nejprve z rohového kopu trefil Jan Valíček břevno, ale pro hosty to asi nebylo velké varování. Stejný hráč se po dalším rohovém kopu tentokrát prosadil a hlavou překonal Martina Houdka.

Milovice šly ve čtyřech hráčích na brankáře

Druhý poločas byly nebezpečnější Krchleby. Ani jednou ale nedokázaly protlačit míč za záda Houdka. Velkou šanci spálil na druhé straně Miroslav Dlouhý, který asi z deseti metrů přestřelil prázdnou bránu. Rozhodnutí přišlo dvacet minut před koncem. Milovice přežily útok, kdy stáli před Houdkem tři hráči a naopak samy zaútočily. Novotný si sebral míč, utekl po levé straně a nekompromisně ho poslal do brány. Krchleby pak vrhly všechny síly do útoku, ale marně. Lukáš Řezníček, ač byl atakován dvěma hráči, napálil míč směrem dopředu a najednou se na Marušku řítili čtyři hostující hráči. Zodpovědnost na sebe vzal Tomáš Vajdík a chladnokrevně poslal míč do brány.

TJ Sokol Krchleby
Jiří Maruška (brankář, Krchleby):: „Myslím, že jsme byli lepším týmem. Dá se říct, že Milovice daly tři góly asi ze šesti šancí. Nic dalšího neměly. My jsme si prohráli zápas sami po individuálních chybách. Milovice rozhodly utkání ve svůj prospěch po dvou brejkových situacích.“

AFK Milovice B
Tomáš Koníček (útočník, Milovice B):: „Přestože jsme vyhráli, musím uznat, že nám dal soupeř pořádně zabrat. Povedlo se nám jít brzo do vedení, ale domácí vzápětí vyrovnali. Rozhodujícím momentem byla situace v 70. minutě, kdy nás podržel brankář Martin Houdek a hned z protiútoku dal Ondra Novotný vedoucí gól. Domácí otevřeli v závěru utkání zadní vrátka a díky tomu se nám po dalším brejku povedlo vstřelit třetí gól. Po skvělé přihrávce Lukáše Řezníčka jsme šli asi ve čtyřech lidech sami na brankáře, Tomáš Vajdík to vzal na sebe a nekompromisně poslal míč do brány.“

J. Maruška [-] - J. Košvanec [-] , J. Král [-] , J. Kubík [-] (79. P. Perez [-] ) , P. Bílý [-] , R. Hůlka [-] , P. Zdobinský [-] (59. J. Voborník [-] ) , Z. Drahokoupil [-] , L. Pulda [-] , J. Valiček [-] , P. Patáčik [-]

M. Houdek [-] - M. Pisařovič [-] , D. Mergeš [-] , M. Novák [-] , O. Drahorád [-] - J. Krátký [-] (87. L. Řezníček [-] ) , P. Kylar [-] (46. D. Rett [-] ) , M. Dlouhý [-] (87. T. Vajdík [-] ) , O. Novotný [-] - M. Dzurko [-] (85. T. Koníček [-] ) , L. Fér [-] (89. F. Klička [-] ) -

ŽK: 46. P. Zdobinský , 53. R. Hůlka , 65. J. Kubík - 54. O. Novotný , 65. M. Pisařovič , 70. M. Dzurko .
Hráči zápasu: M. Houdek .
Místo: Krchleby. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Havlas Petr - CSOKA Josef (N), VELECHOVSKÝ Pavel (N).