8.kolo, Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Košík si dojel pro tři body

0

Košíku se zápas venku vydařil a z Netřebic si přiváží tři body. Po osmi zápasech v této sezóně získal celkem 7 bodů. Zato Netřebicím se vůbec nedaří a zatím zůstávají v tambulce poslední bez jediného bodu.

Padly tři branky

První poločas se gólově vydařil. První gól dal Paul z Košíku ve 30. minutě a hned o dvě minuty déle se zavlnila síť znovu, Košík vede 2:0. Těsně před ukončením prvního poločasu Netřebice snížily gólem Kudryho na 1:2. První půlka se obešla bez žlutých karet.

Košík si pohlídal výhru

Ve druhé půlce přidal Košík třetí gól, když se v 71. minutě trefil Augusta. Další branky již nepadly a Košík si tak připsal druhou výhru venku.

Netřebice
V. Volráb [-] - V. Melišík [-] , Z. Bek [-] (46. J. Vonička [-] ) , M. Melišík [-] - M. Bureš [-] , P. Kubáň [-] , R. Kudry [-] , J. Knížek [-] (46. J. Pipek [-] ) - T. Preisler [-] (80. P. Polman [-] ) - A. Holenka [-] , M. Pokorný [-]

TJ Sokol Košík
R. Chlíbek [-] - P. Nechánský [-] , J. Paul [-] , M. Velíšek [-] , L. Kulich [-] - J. Martínek [-] , V. Kulich [-] , J. Votoček [-] (85. M. Cerman [-] ) - P. Dušek [-] (86. L. Kubík [-] ) , Š. Augusta [-] , P. Gušlbauer [-]

ŽK: 79. M. Melišík .
Hráči zápasu: J. Martínek .
Místo: Netřebice. Počet diváků: 15. Rozhodčí: Soukup Milan - BUREŠ Pavel (N), ZAJÍČEK Josef (N).