6.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

--

0

Tým Červeněvsi přivezl cenné body z Kunčic.

Aktivita hostů a jejich jednobrankové vedení

Do Kunčic přijeli hosté z Červeněvsi bez hráčů Nováka, Gorela a distancovaného Trejbala. Domácí svoji rezervu doplnili i o hráče A týmu a bylo tedy zřejmé, že se budou chtít v tomto utkání odlepit ode dna tabulky, na kterém se dosud nacházeli. K utkání se dostavila i početná návštěva, která čítala cca 150 fanoušků obou táborů. V úvodním dějství se hrál vyrovnaný fotbal, na první pohled však byl ve hře obou týmů zřetelný rozdíl, kdy domácí sice bojovali, ale jejich hra postrádala lehkost, často i myšlenku, provedení a hlavně chuť zvítězit. Hostující hráči naopak nevypustili jediný souboj a svým nasazením jasně ukázali, oč jim na hřišti běží! Za podpory silného větru byli hosté nebezpečnějším týmem, vyložených šancí ale mnoho k vidění nebylo. Ve 25. minutě vybojoval na polovině hřiště míč Kmínek, posunul jej na A. Krále, ten vyslal do samostatného úniku Malého, který přehodil vyběhnuvšího domácího gólmana - 0:1. Hosté si své šance na vyrovnání nechali až do závěru poločasu, kdy směřovali na branku hostů několik pokusů, ale bez kýženého efektu. Do kabin se tedy nakonec odcházelo za hostujícího vedení 1:0.

Snaha veterána Doležala na bodový zisk nestačila

Ve druhém poločase se hostující hráči museli vyrovnat nejen s protivětrem, ale i s nepřízní rozhodčího. Domácí se snažili několikrát překonat brankáře soupeře, který vytáhl několik fantastických zákroků a doháněl tak domácí k šílenství. Zejména jeho zásluhou hosté drželi čisté konto. Ve druhém dějství se hosté zaměřili na defenzivu a snažili se podnikat protiútoky, vyloženou šanci si ale již nevypracovali. Ofenzivu domácích a osud zápasu se snažil zvrátit nejstarší hráč na hřišti Doležal, který však ve své snaze nenašel příliš podpory svých spoluhráčů, a to ani v naběhaných metrech od svých o několik let mladších spoluhráčů. Domácí se tak střelecky prosadit nedokázali a hosté si tak připsali díky brance Malého tříbodový zisk.

TJ Sokol Smidary-Červeněves
Komentář trenéra Červeněvsi: „Bodový zisk našeho týmu a postavení soupeře v tabulce nám velelo bodovat. Od začátku se hrálo velice bojovné utkání plné osobních soubojů, kdy jsme hrozili z brejků a jeden nakonec proměnili. Druhý poločas jsme byli pasivnější a hlavně díky gólmanovi uhájili vítězství. Tým chválím za obětavost a hru až do konce zápasu.“

SK Bystřian Kunčice B
O. Vítek [-] - M. Doležal [-] , P. Klimt [-] , D. Hrubý [-] (51. D. Mihl [-] ) , J. Srpek [-] - P. Koza [-] , R. Feko [-] , J. Charvát [-] (52. P. Pechar [-] ) , R. Kašprišin [-] - J. Mrázek [-] (52. D. Šolc [-] ) , T. Němec [-]

J. Říha [-] - F. Kmínek [-] (89. D. Hornych [-] ) , D. Šefara [-] , M. Malý [-] , J. Michálek [-] , P. Remsa [-] (87. J. Fichtner [-] ) , A. Král [-] , J. Sedláček [-] , D. Wojcik [-] , M. Král [-] (46. T. Vrabec [-] ) , V. Marek [-]

ŽK: 67. J. Srpek .
Místo: Kunčice. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Dostál Milan - DOUBRAVA Miloslav, ŠOLC Vladimír (N).