6.kolo, Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Lukavická jízda pokračuje, Meziříčí nasázela šest gólů

0

Vedoucí celek okresního přeboru v sobotním zápase potvrdil dominanci v soutěži a na domácím hřišti rozstřílel mužstvo Českého Meziříčí. Tříbodovým vítězstvím si Lukavice upevnila první místo v tabulce, ve které je sedmnácti body a skóre 20:6 před Vamberkem a Kosteleckou Lhotou.

Střelecké hody načal hned v úvodu Cvejn

Předposlední České Meziříčí přijelo na hřiště lídra soutěže jen se základní jedenáctkou a pouhými dvěma hráči na střídání. Lukavice v prvním poločase dokonale využila domácího prostředí a hned v 6. minutě otevřel skóre zápasu záložník Miroslav Cvejn. V průběhu první půlhodiny přidal druhou branku lukavický Lukáš Nosek.

Po přestávce přibyly na kontě Lukavice další čtyři góly

Druhý poločas se odehrál znovu v režii domácích. Krátce po přestávce zvýšil lukavické vedení svou druhou brankou v utkání agilní Cvejn. O dvě minuty později zasadil hostujícímu celku další ránu Polívka, který vstřelil do soupeřovy sítě čtvrtý gól. V poslední čtvrtině jednoznačně vyhlížejícího zápasu se Lukavice prezentovala dalšími dvěma brankami, jimiž upravila skóre na 6:0. Nejprve se po centru z pravé strany trefil Filip Stieber, závěrečnou branku vsítil v 82. minutě znovu lukavický matador Tomáš Polívka.

Lukavice další výhrou navázala na úspěšnou pětizápasovou šňůru, v níž zatím nenašla přemožitele. České Meziříčí se nadále krčí téměř na dně tabulky.

TJ Sokol Lukavice
Martin Lev: Martin Lev: Zápas proti Českému Meziříčí byl pro Lukavici jasnou záležitostí. Výsledek 6:0 to jen potvrzuje. Hosté přijeli jen se základní jedenáctkou a my dokázali skvěle využít domácího prostředí. Lukavice s perfektní podporou fanoušků jede dál bez porážky, což je pro klub skvělé.

P. Brandejs [-] - J. Tlapák [-] , P. Drašnar [-] , P. Stříteský [-] (51. M. Sarwa [-] ) - T. Polívka [-] , M. Cvejn [-] , L. Homola [-] (51. J. Zimmer [-] ) , S. Bartoš [-] , Z. Kába [-] - J. Voltr [-] (46. F. Stieber [-] ) , L. Nosek [-]

FC České Meziříčí B
A. Kašpar [-] - J. Štěpán [-] (68. M. Kupka [-] ) , U. Ugurlu [-] , J. Tomášek [-] , P. Tomášek [-] , J. Holeček [-] , P. Havel [-] , D. Borecký [-] , K. Vošvrda [-] , J. Kubíček [-] , T. Jarkovský [-]

ŽK: 44. J. Tlapák .
Místo: Lukavice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Feichtinger Jindřich - TREJTNAR Miroslav (N), JIRSA Roman (N).