2.kolo, Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor, 2015-2016

--

Snaha na kvalitu nestačila

9. P. Ruml , 45. D. Voňka , 49. M. Štěpánek (p.) , 73. M. Liška , 84. M. Liška , 91. O. Kvíčala
0

Aspirant na sestup a aspirant na postup. Takto se dá stručně popsat utkání, které nás čekalo v sobotním odpoledni.

Výsledek 0:6 hovoří za vše. Domácí svou snahou na kvalitní hosty nestačili a dostali doma solidní příděl.

Na hřišti bylo jen jedno mužstvo

Domácí šli do utkání s tím, že remíza by pro ně byla velikým úspěchem, ale o tom borci z Buků nechtěli ani slyšet a tyto myšlenky velmi brzy rozmetaly úvodní brankou utkání. Po několika nevyužitých šancích přidali hosté před poločasovým hvizdem ještě jednu branku a vedení si díky pozorné obraně v klidu pohlídali.

Další čtyři branky v domácí síti

Mladobučtí chtěli utkání rozhodnout rychle, aby se náhodou nedělo nějaké drama. Hra nadále pokračovala v jejich režii a s přibývajícími minutami se kupily šance pře domácí brankou a vlastně i branky samotné. Celkem se ve druhém dějství hosté zvládli prosadit 4x a tak konečný výsledek 0:6 hovoří za vše.

Nedá se nám odepřít snaha ale ta bohužel nestačila.

TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou
W. Nagel [-] - D. Poláček [-] , J. Najman [-] , A. Hilbert [-] (62. D. Poláček [-] ) , A. Vilám [-] , R. Kracík [-] , D. Weiss [-] , M. Zezula [-] , M. Kozák [-] , L. Kracík [-] (76. J. Bureš [-] ) , J. Vrána [-]

FC Mladé Buky
J. Vataha [-] - M. Mohaupt [-] (73. J. Spurný [-] ) , D. Voňka [-] , J. Kolibík [-] , P. Hrubeš [-] - M. Liška [-] , Z. Maňuch [-] (85. O. Kvíčala [-] ) , T. Brhel [-] - P. Ruml [-] - F. Mrvík [-] (74. J. Spurný [-] ) , M. Štěpánek [-]

ŽK: 43. L. Kracík , 55. J. Najman , 57. A. Vilám , 60. M. Kozák - 16. M. Liška , 68. Z. Maňuch . ČK: 68. M. Kozák .
Místo: Bohuslavice. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Pilný Filip - MRKVIČKA Jaroslav, HEMALA Miloš (N).