10.kolo, Královéhradecký | Náchod | III. třída , 2015-2016

--

--

Zápas o čelo skončil smírně

0

V posledním kole podzimní části se odehrál v Božanově velmi pikantní souboj mezi prvními dvěma celky tabulky. Domácí Božanov hostil totiž Heřmánkovice.

Božanov odehrál první půli lépe

V prvním poločase hra byla vyrovnaná, míč na kopačkách měl více domácí tým, který svou pověstnou kombinační hrou, skvěle kombinoval. Branka padla až ve 35. minutě. Standartku rozehrávanou kapitánem Wilkeem tečoval nejlepší střelec souteže David Bažout. Domácí měli ještě další šance, v hlavní roli byl tentokrát Bakeš, který nejdříve selhal na penaltě, kde promáchl míč, poté zase jasnou šanci ve vápně trefil vedle. Poločas šlágru kola skončil lépe pro domácí, kteří měli určitě odchod do kabin klidnější.

Druhý poločas v režii hostů

Heřmákovice na nepovedou první půle rychle zareagovaly, začaly hrát "od podlahy", domácí přehrály hlavně agresivitou a důrazem, všude byly daleko dříve než jejich soupeř. V 62. minutě přišel fantastický moment zápasu. Po závaru ve vápně se míč odrazil k Vláďovi Kochánkovi, který krásnými nůžkami pod břevnou srovnal na 1:1. Úžasný moment. Heřmánkovice mohly i zvítězit, vypracovaly si velké penzum šancí, například jednu ve vápně nevyužil Smrček. Domácí v útoku byli bezzubí, občas nějaký záblesk, jinak nic.  Hosté, kteří byli v druhém poločase daleko lepší, už gól nepřidali, a tak velký zápas sezóny skončil již podruhé remízou.

Sokol Božanov
Ervín Wilke - kapitán domácích: S Heřmánkovicemi skončily oba zápasy nerozhodně, tak si to spolu pořádně rozdáme až na jaře.

M. Svědík [-] - P. Novotný [-] , M. Viola [-] , P. Chotěborský [-] , M. Bakeš [-] (74. J. Nentwich [-] ) , E. Wilke [-] , P. Klement [-] , R. Kratochvíl [-] , D. Bažout [-] , P. Exner [-] (66. P. Chotěborský [-] ) , P. Exner [-]

Sokol Heřmánkovice
J. Škola [-] - L. Seifrt [-] (55. M. Bohatec [-] ) , M. Balín [-] , J. Šubrt [-] (73. J. Smrček [-] ) , V. Kochánek [-] , M. Kment [-] , L. Pražák [-] , F. Hušek [-] , J. Sedláček [-] , A. Škola [-] , J. Staněk [-]

ŽK: 20. P. Novotný , 79. P. Klement - 9. L. Seifrt .
Místo: Sokol Božanov. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Vaníček Michal - PTÁČEK Josef (N), SEIFRT Daniel (N).