10.kolo, Jihomoravský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

Krumvíř získal všechny body díky neproměňování šancí Hroznové Lhoty

35. P. Hoša
0

Krumvíř přivítal Hroznovou Lhotu a čekal se fotbal výborné úrovně, protože oba týmy jsou fotbalové. Více fotbalovosti, jak už bývá tradicí, předvdli hosté, ale domácí byli ti kteří brali všechny body

Trestný kop znamenal náskok domácích

Hosté z Hroznové Lhoty přijeli do Krumvíře s cílem změnit svůj bodový zisk neúspěch z hřišť soupeřů, kde předvádějí líbivou a kombinanční kopanou, ovšem bez stoprocentních bodových úspěchů. Mezi výkonem a ziskem bodů je u Hroznové Lhoty značný rozpor. A ani utkání v Krumvíři nenabídlo změnu. V prvním poločase měli možnosti ke vstřelení oba dva týmy. Nicméně jedinou gólovou trefou se stala rána Pavla Hoši, který využil možnosti trestného kopu ve 35.minutě. Tato trefa znamenala náskok domácích 1:0 a nutno poznamenat, že se stala v celém průběhu utkání i brankou jedinou. Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:0 pro domácí Krumvíř.

Nemohoucnost Hroznovky přivála body domácím

Druhý poločas byl jednoznačně v režii hostí, kteří diktovali tempo hry a domácím prakticky vůbec nic nedovolili. A byli to hosté, kteří se hněvali na mladou sudí, která jim odepřela možnost zahrávání pokutového kopu. Nicméně hosté o chvíli později tuto možnost získali, ale Ondřej Bíla možnost srovnat skóre, odmítl. I poté byli hosté lepší, v závěru utkání si vytvořili další stoprocentní šanci, ale trestuhodně ji zahodili. Domácí Krumvíř tak vyloženě vydřel a vybojoval toto utkání ve svůj prospěch a získal tři důležité body, díky kterým si udržel svou třetí pozici v tabulce. Naproti tomu Hroznová Lhota nezískala ani bod a tak bude usilovat v příštím týdnu o svou bodovou změnu v utkání s Velkou nad Veličkou, která drží šňůru šesti utkání bez inkasované branky.

Sokol Krumvíř
Viktor Linhart - trenér: V prvním poločase jsme měli dvě slibné příležitosti, které brankou neskončily a tak rozhodl trestný kop Pavla Hoši. Ve druhém poločase nás Hroznovka předčila ve všech směrech,bohužel pro ně je zradila koncovka a nám spadly tři body do klína.

L. Prachař [-] - M. Dobeš [-] , R. Luskač [-] , O. Luskač [-] (69. T. Koníček [-] ) , M. Zvonič [-] - M. Kmeť [-] , J. Valenta [-] , P. Hoša [-] , M. Svoboda [-] (58. P. Bíza [-] ) - D. Michna [-] (46. O. Strnad [-] ) , P. Zvonič [-] (87. V. Červinka [-] ) -

Sokol Hroznová Lhota
V. Smetka [-] - P. Lipčík [-] , J. Lipčík [-] , L. Jegla [-] (77. F. Gazárek [-] ) , L. Lipčík [-] , K. Schwarzbier [-] , M. Falešník [-] (59. P. Matyáš [-] ) , O. Bíla [-] , T. Durna [-] , P. Laga [-] , L. Vařecha [-]

ŽK: 40. J. Valenta , 75. M. Zvonič - 43. L. Vařecha , 55. P. Laga , 55. O. Bíla .
Hráči zápasu: M. Dobeš - P. Lipčík .
Místo: Krumvíř. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Vévodová Alice - KULÍŠEK Přemysl, KOPŘIVA Zbyněk.