7.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Zasloužená remíza

0

V Bohuslavicích se zrodila remíza, která ani jednomu z týmu v cestě vzhůru tabulkou nepomohla.

Bezbranková první půle

V prvním poločase byla lepší domácí družina z Bohuslavic. Ta si během první půle vypracovala 3 až 4 vyložené šance, které nedokázala proměnit. Hosté se k žádné šanci nedostali.

Na domácí vedení hosté velmi brzo zareagovali

Ve druhé půli pokračovali domácí v tlaku. Zahodili dva až tři průniky. Buď mířili do brankáře, nebo těsně vedle branky. Zaslouženého vedení se domácí dočkali v 66. minutě, když centr Janoše proměnil hlavou nejmenší hráč na hřišti Tomáš Petřík – 1:0. Domácí od této chvíle přestali hrát a hosté si začali vytvářet šance. V největší napálili hosté břevno. Zaslouženého vyrovnání se dočkali v 75. minutě po přímém volném kopu Václava Hrubého – 1:1. Zápas se už pak v poklidu dohrával a skončil zaslouženou remízou.

SK Bohuslavice B
Dalibor Vitásek (Bohuslavice B, trenér): 70 minut jsme byli jasně lepším celkem. Po vstřelené brance jsme přestali hrát a soupeř toho využil ke srovnání skóre.

FK Bolatice B
Rudolf Rataj (trenér Bolatice B): Jasný remízový zápas. My měli šance, soupeř měl šance.

M. Maňák [-] - V. Vitásek [-] , I. Dominik [-] , M. Benek [-] , T. Král [-] - P. Cigán [-] (46. P. Chřibek [-] ) , L. Kušnír [-] , P. Štefek [-] , V. Kopka [-] (77. J. Vitásek [-] ) - L. Halfar [-] (32. T. Petřík [-] ) , V. Janoš [-]

P. Duda [-] - R. Ceplý [-] (68. D. Sikora [-] ) , K. Rataj [-] , F. Kocián [-] (82. J. Bortlík [-] ) , P. Sněhota [-] - P. Boček [-] , P. Pašek [-] (60. R. Plaček [-] ) , P. Tomšů [-] , O. Langer [-] - J. Homola [-] (34. D. Macura [-] ) , P. Nawrath [-] (56. V. Hrubý [-] )

ŽK: 15. I. Dominik , 63. P. Štefek , 81. V. Vitásek - 45. K. Rataj , 72. F. Kocián .
Hráči zápasu: M. Maňák , V. Janoš - R. Ceplý .
Místo: tráva. Počet diváků: 43. Rozhodčí: Kopperberg Michal - Krupa Jan, Šula Jiří.