4.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2015-2016

Dobroslavice byly efektivnější

35. T. Pučan , 47. T. Pučan , 69. T. Boček - 85. P. Cigán , 87. V. Janoš
0

Dobroslavice šly do jednobrankového vedení

V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Efektivnější však byla domácí družina. Hosté z Bohuslavic zazdili několik šancí. Buď špatně seřídili mířidla, nebo v jejich cestě stál skvělý brankář Režný, který se chtěl vytáhnout proti svému bývalému chlebodárci. I domácí měli nějaké šance. Po jedné z nich se v 35. minutě po centru trefil z první Tomáš Pučan, a otevřel skóre zápasu - 1:0. Domácí těsný náskok udrželi až do konce prvního poločasu.

Hosté korigovali až v samém závěru

Vstup do druhého poločasu měla lepší domácí družina. Hned v 47. minutě po centru trkl svou hlavičku do hostující sítě opět Tomáš Pučan - 2:0. Bohuslavická rezerva pak nastřelila břevno Režného branky. V 69. minutě po typické trmě vrmě zvyšoval vedení domácích Tomáš Boček - 3:0. Bohuslavice snížili až v samotném závěru, kdy z úniku napálil míč do sítě Vojtěch Janoš - 3:1.

TJ Sokol Dobroslavice
Dušan Knopp (Dobroslavice, trenér): Byli jsme o něco lepší. Měli jsme mírnou převahu. Výborně nám zachytal brankář Oldřich Režným, který se vytáhl proti klubu, kde v minulosti působil

SK Bohuslavice B
Dalibor Vitásek (Bohuslavice B, trenér): V první půli jsme byli o něco lepším týmem. Pak jsme dostali dva slepené góly. I ve druhé půli jsme byli fotbalovější, ale naše efektivita byla nulová.

O. Režný [-] - D. Pavelek [-] , P. Lukáš [-] , T. Boček [-] , T. Krejčí [-] - J. Hajíček [-] , J. Stupka [-] , T. Pučan [-] , D. Rathouský [-] (70. M. Knopp [-] ) - D. Tůma [-] (59. D. Vujtík [-] ) , J. Klekner [-] (77. P. Tůma [-] )

M. Maňák [-] - M. Benek [-] , I. Dominik [-] , T. Král [-] , T. Petřík [-] (70. P. Štefek [-] ) - L. Kušnír [-] , J. Krupa [-] , V. Liška [-] (54. V. Mička [-] ) , P. Cigán [-] - V. Janoš [-] , V. Vitásek [-]

ŽK: 51. J. Stupka - 84. M. Benek .
Hráči zápasu: O. Režný - P. Cigán .
Místo: tráva. Počet diváků: 51.