6.kolo, Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Spanilá jízda Brankovic pokračuje

0

Dva celky, kterým se zatím herně daří, se potkaly v Bohdalicích. Domácí sice v minulém kole zakolísali v Otnicích, ale na domácím hřišti jsou velice silní. Hosté zatím neokusili hořkost porážky a do Bohdalic jeli s respektem. Ten se jim nakonec vyplatil a z horké bohdalické půdy si odvážejí tři body.

Domácí celek nastoupil bez brankáře Paštěky, ale zato se v jeho sestavě objevil špílmachr Pánek., což mělo dát záruky kvalitního výkonu. Hosté nastoupili v tradiční sestavě s Jiřím Proniukem v útoku, který v minulém zápase chyběl.

První poločas začal tlakem domácích, kteří hned z první akce vstřelili branku, kdy si na centrovaný míč naběhl Pacejka a kolenem trefil míč pod břevno. Hosty to vyburcovalo k větší aktivitě a do poločasu vyrovnali zásluhou Nováka R.. V prvním poločase byl k vidění bojovný fotbal, kterému napomohlo i menší bohdalické hřiště

Druhý poločas začal sérií domácích "dlouhých autů", které přikovaly hosty do jejich vápna ale ti i s notnou dávkou štěstí odolali a udeřilo na druhé straně. To se postupně trefili mezi 59 až 68 minutou Proniuk J. a Frank P a znovu Frank a bylo o osoudu zápasu rozhodnuto..Domácí rezignovali a tempo zápasu opadlo.. Hosté zvítězili 1-4 a po zásluze si odváží všechny body

TJ Sokol Brankovice
Hlas z hostující kabiny: Do Bohdalic jsme jeli s velkým respektem. Domácí mají velmi kvalitní a zkušený tým a kdyby mi někdo před zápasem řekl, že zde vyhrajeme rozdílem tří branek, tak mu asi zaklepu na čelo. Zápas jsme ale zvládli a po zásluze odvážíme všechny body, i když se vítězství n erodilo jednoduše. Domácí jsou velmi silní ve standardních situacích, se kterými jsme se naštěstí popasovali a co prošlo, tak perfektně pochytal gólman

TJ Sokol Bohdalice
D. Flajzar [-] - J. Drbal [-] , R. Jašíček [-] , R. Prachař [-] (68. D. Korkován [-] ) - V. Neděla [-] , L. Kavečka [-] (80. L. Langhammer [-] ) , L. Podaný [-] , B. Usnul [-] - J. Pacejka [-] (76. R. Vaculčík [-] ) , J. Kolečkář [-] , J. Pánek [-] -

M. Posolda [-] - M. Kremz [-] , R. Novák [-] , P. Frank [-] (80. A. Darmovzal [-] ) , M. Novotný [-] (68. J. Navrátil [-] ) , P. Tichý [-] , M. Tylšar [-] , J. Proniuk [-] , L. Pištělák [-] , R. Verner [-] , M. Navrátil [-]

ŽK: 3. J. Kolečkář , 37. B. Usnul , 54. D. Korkován , 54. L. Kavečka - 14. P. Frank .
Místo: Bohdalice. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Vinklárek Václav - KRATOCHVÍL Milan, KORKORÁN Zoltán (N).