3.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Doksy doma nestačily na rozjeté Sedmihorky

0

V tomto utkání Krajského přeboru Liberecka zavítaly do Doks rozjeté Sedmihorky, které rozhodně chtěly navázat na výhru z prvního utkání. Průběh utkání vyzníval lépe pro hosty. Domácí však také dokázali zahrozit, ale bez efektu.

Opatrná hra na obou stranách

Oba celky vstoupily do zápasu dosti opatrně, jelikož ani jeden z nich nechtěl udělat chybu. Ve 14. minutě kopali hosté trestný kop z 18 metrů, ale míč jen těsně minul bránu. V 21. minutě po centru Vaníčka vypálil Špína, ale střelu mu na poslední chvíli zablokoval domácí obránce. O čtvrt hodinky později se hosté už dočkali. Po pumelici, kterou vyslal Červinka se k dorážce dostal Dvořák, který nezaváhal a proměnil. Domácí zahrozili pár vteřin před koncem první půle, kdy po křižné střele z pravé strany mohli vyrovnat, ale gól se vsítit nepovedlo. Poločas skončil lépe pro hosty - 0:1.

Hosté si výhru pohlídali

Domácí vstoupili do druhé půle o poznání lépe a hned ze začátku si vytvořili značný tlak, kdy se musel také předvést hostující gólman. V 81. minutě se do samostatné akce dostal Špína, který nezaváhal a lehce obstřelil domácího gólmana. Domácí se stále snažili s výsledkem něco udělat, ale k jejich smůle v 84. minutě orazítkovali pouze tyč. V 90 minutě završili hosté výhru, kdy potrestali chybu domácího gólmana, přesněji Marek. Zápas skončil výsledkem 0:3

FK Sedmihorky
Miroslav Kobrle - Vedoucí Sedmihorek: "V Doksech jsou utkání vždy velice vyrovnané, dramatické, ale nakonec se to nepotvrdilo a zvítězili jsme 3:0. Rozhodly výkony brankařů na obou stranách a proměňování šancí."

TJ Doksy
M. Kotyk [-] - M. Vaňátko [-] , M. Kulha [-] , O. Picek [-] , J. Vacek [-] - D. Šesták [-] (73. L. Bartoň [-] ) , T. Jurčík [-] (46. M. Zoubek [-] ) , J. Švec [-] (65. P. Štástný [-] ) , M. Kukla [-] , J. Šimon [-] , M. Vaňátko [-]

M. Špína [-] - M. Pařízek [-] , D. Škréta [-] , Š. Zonyga [-] , M. Marek [-] (26. D. Holý [-] ) - M. Petrlák [-] , P. Dvořák [-] , M. Kroupa [-] , A. Vaníček [-] - M. Špína [-] , M. Červinka [-] (53. J. Marek [-] ) -

ŽK: 42. M. Vaňátko - 74. D. Holý .
Místo: Doksy. Počet diváků: 300. Rozhodčí: Horáček Michal - SIMMEROVÁ Petra, ZLATNÍK Jakub.