5.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Roztoky přestříleli Harrachov 7:2

0

Po první půli si diváci museli myslet, že se to ještě bude nervy drásající utkání. Jenže ve 2.půli se domácí zvedli a zaslouženě vyhráli.

Nemohoucnost domácích vstřelit více branek

První poločas byl v režii Roztok. Jasná převaha domácích však nebyla vyjádřena gólově. Hosté se navíc ujali vedení 0:1 autorem branky byl Michal Tuhela. Roztoky z několika šancí proměnily pouze jednu a střelcem byl Baytalon 1:1. Poločasový výsledek 1:1 naznačoval, že utkání rozhodne maximálně 1-2 branky. Jenže vedruhém poločase začli dít velké věci. A nikdo nečekal, že z toho budou brankové hody.

Střelecký apetit domácích neznal konce

Domácí brankostroj se rozjel až ve druhém poločase, kdy se hráči Roztok prosazovali důrazem před brankou Harrachova. Začátek druhého poločasu, ale zastihly lépe hosté z Harrachova. Roztoky však hru záhy vyrovnaly a začaly proměňovat gólové příležitosti. V poslední půlhodině hry došlo k „demolici“ horalů. Postupně se na ni podepsali 2x Kužel, 2x Jak. Nýdrle, 2x Kupkár. Domácí hráči i trenér museli být nadmíru spokojeni s průběhem 2 půle, naopak hosté museli smutně doufat, že rozhodčí zapíska konec, jelikož brankostroj domácích se ne a ne zastavit. Když sudí odpískal konec svítilo na tabuli 7:2. Hosté se svěšenými hlavami pogratulovali domácím, a co nejrychleji zamířili do útrob stadionu.

Sokol Roztoky
Stanislav Klápště (trenér Sokol Roztoky): Zasloužené vítězství Roztok, nečekaně vysokým rozdílem branek. Hosté z Harrachova nejvíce hrozili ze standardních situací. Chci pochválit kluky za předvedený výkon obzvláště ve druhé půli, kdy soupeři nedali šanci na zvrat .

L. Dlabola [-] - J. Nýdrle [-] (64. O. David [-] ) , J. Baytalon [-] (84. R. Fischer [-] ) , J. Illner [-] (56. P. Kupkár [-] ) , D. Mikolášek [-] , T. Honců [-] , D. David [-] , J. Nýdrdle [-] , J. Kužel [-] , M. Hornig [-] , D. Mečíř [-]

Harrachov
L. Hefert [-] - J. Kobr [-] , M. Rieger [-] (46. A. Vodseďálek [-] ) , V. Škoda [-] , R. Bergmann [-] , J. Vodseďálek [-] (78. J. Jiroutek [-] ) , L. Horáček [-] - R. Kroupa [-] (78. R. Chlup [-] ) , M. David [-] , M. Tuhela [-] , D. Medal [-] -

ŽK: 61. D. Mikolášek , 70. T. Honců , 76. J. Kužel , 79. D. Mečíř - 61. R. Kroupa , 76. M. David .
Místo: Tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Vydra Jan - URBÁNEK Tomáš, ŠPIDLEN Patrik.