4.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

Pěnčín udělil Smržovce lekci a vyhrál 2:5

77. M. Frydrych , 85. J. Hrabánek (p.) - 9. L. Mrklas , 19. L. Pszyk (p.) , 23. L. Pszyk (p.) , 74. P. Bukvic , 79. T. Čížek
0

Fotbalisté Pěnčína nadále drží neporazitelnost a hrajou svojí soutěž. Domácí mohou litovat faulů v pokutovém území.

Brankové hody Pěnčína

Šílené vedro fotbalu nepřálo, ale navzdory tomuto aspektu se ze zápasu vyklubala slušná podívaná. Pěnčín se prosadil už v 9. minutě, když po přízemní centru z blízka uklidil míč do branky navrátilec Mrklas. 0:1 Hned v 15. minutě běžel Mrklas po přihrávce Nemyrovskyyho sám na domácího brankáře, jenže byl faulován ve vápně a rozhodčí nařídil penaltu. Tu bezpečně k levé tyči proměnil Pszyk. 0:3 Situace se opakovala ve 23. minutě, když byl tentokrát faulován Pešát. Pszyk se opět ujal balónu a tentokrát chladnokrevně, padáčkem doprostřed branky, zvýšil na 0:3. A tak skončil i poločas. Akce střídala akci, Pěnčín měl spousty dalších šancí, které  hráči neproměnili, ale nutno říci, že i domácí hrozili. Jenže Ivan všechno pochytal.

Další branky do sítě Smržovky

Druhý poločas začal v podobném gardu. Hosté měli více ze hry a taktéž více šancí. Prosadili se, ale až v 75. minutě, když po ose Bogas – Šikola – Bukvic poslední jmenovaný zvýšil z otočky na 0:4. Pěnčín za 3 minuty dostal po rohu branku na 1:4, ale následně po Pumrleho průniku a zakončení Čížka opět zvýšil na 1:5. Tečku za utkáním udělali domácí z penalty, když upravili skóre na 2:5.

Pěnčín
Stanislav Karela (trenér Pěnčína): Na to, jaké bylo příšerné vedro, jsme zápas týmově velice dobře odmakali a zaslouženě si vezeme 3 body.

Smržovka
J. Macek [-] - M. Frydrych [-] , J. Klaus [-] , J. Hrabánek [-] , P. Jelínek [-] , A. Brož [-] , P. Skála [-] , Z. Vokuš [-] , O. Sucharda [-] , L. Červenka [-] (29. P. Nič [-] ) , J. Beránek [-]

Pěnčín
I. Matějček [-] - L. Pszyk [-] , L. Mrklas [-] , B. Záveský [-] , M. Lang [-] , P. Bukvic [-] , L. Šikola [-] (87. J. Vanca [-] ) , L. Pešat [-] , V. Nemyrovskyy [-] , Š. Sobotík [-] (70. T. Čížek [-] ) , L. Pumrle [-]

ŽK: 19. P. Skála , 79. J. Beránek - 61. B. Záveský .
Hráči zápasu: L. Pszyk .
Místo: Tráva. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Klimt Pavel - MAREČEK Pavel, TRDLA Filip.