4.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

Raketový 1. poločas vynesl Rokytnici 3 body

11. J. Vrána , 13. P. Vrána , 28. J. Zahradník (p.) , 44. T. Pičman - 86. M. Hanč
0

Kdo by čekal klidný úvodní poločas, ten se pletl. Domácí vlétli na soupeře a ve 30.minutě již vedli 3:0 Když navýšili vedení ve 44.minutě na 4:0 vypadalo, to že je po zápase.

Branková smršť na začátku zápasu

V 1. poločase hosté propadli na plné čáře. V 11“(Jan Vrána), 13“ (Pavel Vrána) a 28“ (Jan Zahradník) po sporné penaltě, kterou nepřesný rozhodčí nechal ještě opakovat (pro údajný přešlap hráče hostů v pok. území) jsme prohrávali již 3:0. Hráči Branné špatně bránili domácí a z toho pramenili nebezpečné situace a branky. Domácí fotbalisté si vytvořili komfortní náskok, který se snažily neustále navyšovat. Utočníci Rokytnici mohli mít pocit, jako kdyby si hráli vlastní zápas a pohodlně zakončovaly jednu střtelu za druhou. Před koncem 1. poločasu dostala Branná další branku do šatny konkrétně ji vstřelil Tomáš Pičman. V hostující kabině, tak muselo být o přestávce poněkuď dusno.

Hostující odpor zabránil debaklu

Po domluvě v kabině, hosté nastoupili s odhodláním alespoň výsledek kosmeticky upravit. Začali lépe kombinovat, soupeře zatlačili před jejich branku. Dostávali jsme se do vyložených šancí, které zůstali jsme neproměněny. V 60 až 80.minutě se dostali ke střelám hostující hráči, ale nic z toho nebylo. Až v 86.minutě se prosadil hostující Martin Hanč, který upravil na konečných 4:1. Nepovedené utkánía hlavní 1 poločas mohou hráči Branné odčinit, již v dalším víkendu a to v zápase proti mladému týmu Lučan, které zatím nevyhrálo.

H. Branná
Koldovský Milan (trenér Horní Branná): I když jsme po 1. poločase prohrávali 4 : 0, nikdo by nevěřil, že jsme mohli i „9 : 5“ vyhrát..