1.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Albrechtice doma remizovali 5:5

0

Albrechtice podcenili soupeře a získali pro ně pouze bod. Velkou měrou za to mohly obrany obou dvou mužstev.

Branková smršť na začátku zápasu

Albrechtice přivítali v posledním kole I.B třídy na domácím hřišti předposlední Ž.brod. Utkání se hrálo za pěkného počasí i když se odehrálo dopoledne přišla docela pěkná návštěva. Domácí si byli vědomi,že by měli toto utkání vyhrát,ale realita byla jiná. Hned v úvodu jsme mohli jít do vedení,když po střele hosté tečovali střelu do spojnice branky.   Ve 14.minutě udeřili hosté, kdy po chybě obrany šli do vedení. V 19.minutě srovnali když po faulu ve vápně penaltu proměnil Bělohlávek. Pak se ale začali dít nevídané věci. Domácí dělali jednu chybu za druhou a hosté toho náležitě využili a během 10 minut dali domácím 3 branky !! Domácí ke konci poločasu začali zase hrát fotbal a během 2 minut snížili na přijatelný poločasový výsledek 3:4.

Šance na obou stranách

Druhá půle byla docela vyrovnaná i když Brod měl posílení 4 hráčů z A mužstva byl stále nebezpečný. Zvrat utkání přišel až v posledních 10.minutách kdy domácí v 82.minutě vyrovnali a v 85.min.šli do vedení po krásné střele Sedláka. V poslední minutě hosté zahrávali standartku kdy před brankou neuhlídali Berku a ten hlavou srovnal divoké skóre na 5:5. Domácí hráči musejí děkovat svému brankáři Bělohradskému,který zmařil nejméně 4 tutovky hostů.

TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín
Jiří Krumbholz ( jednatel TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín): Domácímu mužstvu se tento zápas podle nich nevydařil i když Brod měl více ze hry, ale díky tomu, že měli 4 hráče z A mužstva se jim dařilo více. Pochvalu zaslouží brankář Bělohradský, který podržel mužstvo nejméně pěti zákroky, kdy hosté mohli vstíti branku.

J. Bělohradský [-] - L. Koldovský [-] , P. Zelinka [-] , M. Vávra [-] - M. Štěpnička [-] , K. Ngueyen [-] (72. J. Pipek [-] ) , J. Pecháček [-] , J. Sedlák [-] , J. Hradecký [-] , R. Svoboda [-] - M. Bělohlávek [-]

FK ŽBS Železný Brod B
P. Javůrek [-] - Š. Picek [-] , M. Šefr [-] , Š. Makula [-] (75. J. Plachý [-] ) , O. Aubrecht [-] , J. Maryško [-] , M. Podstavek [-] , J. Kordík [-] , T. Berka [-] , R. Škaloud [-] , P. Musílek [-]

ŽK: 22. M. Štěpnička .
Místo: Tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Dytrt Josef - MARUŠKA Radek, RYMPLER Roman.