13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Valtinov zvítězil na penalty

0

Domácí byli favorité, i když ne jednoznační. Pozice v tabulce byly víceméně o pár bodů, přičemž domácí byli umístěni lépe. Hosté moc ve Valtinově nepřekvapili a bod z penalt jistě berou. To samé se, ale nedá říci o domácích...

Relativně vyrovnaný poločas

První půle byla extrémně vyrovnaná, ale přeci jen nutno přiznat, že domácí měli ze hry více. V góla to ovšem neproměnili a jak již u domácích bývá zvykem, v koncovce se natrápili více, než dost. Cvikov nehrál špatně, ale ani dobře. V tomto poločase jsme se branky nedočkali a jediné, čím hráči přispívali, byly zákroky za žlutou, kterou rozhodčí rozdal hned čtyřikrát. To je z první půle vše. Stav tedy 0:0.

Druhá půle s jasnou převahou domácích

Domácí věděli, že by výhru měli brát oni. Ostatně kdy jindy, když ne doma a proti poslednímu celku v lize. Podle toho poločas také vypadal, ale když se nestřílí na bránu, tak je těžké dát gól. Místy jsme se i střely dočkali, ale když už, tak se jen otřela o konstrukci nebo mířila mimo. Domácí si to strkali kolem vápna a na branku prostě a jednoduše nedosáhli. Proto se muselo jít do penalt, které si již domácí pohlídali a slaví výhru. Konečné skóre na penalty tedy 4:3. Celkové skóre ve prospěch domácích 1:0. Valtinov tak doma přeci jen zvítězil.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (vedoucí Valtinova): „Já jsem osobně čekal, že vyhrajeme a to o dost. Myslel jsem, že si doma uděláme skóre, ale opak byl pravdou. Navíc jim hrálo v současné době áčko, takže byli bez posil. Měli jsme za to, že je ti mladí od nás uběhají, ale nestalo se.“

J. Vimer [-] - M. Pýcha [-] (80. J. Štembera [-] ) , V. Stanovský [-] (60. O. Wágner [-] ) , V. Koška [-] (50. F. Sucharda [-] ) , V. Zelený [-] , J. Zelený [-] , J. Kovalev [-] , L. Novák [-] (70. J. Vosecký [-] ) , L. Doubek [-] , F. Čermák [-] , L. Ptáček [-]

FK Cvikov B
A. Votava [-] - K. Holoun [-] , P. Rokoš [-] , M. Adlt [-] - Z. Stehlík [-] , P. Zvára [-] , A. Kotek [-] , J. Beneš [-] - L. Baláž [-] , D. Pasarič [-] , M. Žák [-]

ŽK: 25. V. Zelený , 38. L. Doubek - 22. L. Baláž , 40. Z. Stehlík , 81. D. Pasarič , 85. A. Votava .
Hráči zápasu: L. Ptáček , V. Zelený .
Místo: V.Valtinov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Marek Miloš - MATYS Ondřej, VIMER Václav (N).