11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Žandov doma rozstřílel poslední celek v lize

0

Jasný favorit jménem Žandov. V tomhle zápase nebylo moc o čem a domácí své přepoklady k vítězstí plně naplnili. Cvikov se trápí a tenhle zápas pro něj nebude vysvobozením. Žandov si totiž zastřílel...

Tři nula pro domácí

Žandov byl již od začátku jasně lepším týmem. Béčko Cvikova nekladlo moc velký odpor a již v 15. minutě skóroval Pavel Štrupl, který tak poslal svůj tým do vedení. Na 2:0 zvyšoval Tomáš Matějček a družstvo hostů se vezelo. Žandov plně ovládl jak první, tak druhý poločas a trápící se Cvikov měl velké problémy. V poločase se ještě trefil Tomáš Miko a jeho poslední tečkou skončil první poločas za stavu 3:0 pro domácí ze Žandova.

Hra na jednu bránu

Do poločasu vstoupili hosté docela odevzdaní a projevio se to na klidné hře Žandova, která sázela branku za brankou. Ostatně to byla jen hra na jednu stranu hřiště. Na 4:0 zvyšoval Ondřej Džudža a bylo otázkou, kolik branek se ještě domácím podaří dát. Další, druhý gól přidal Džudža Ondřej a za deset minut svou třetí trefou kompletoval hattrick. Konečná rána přišla z kopaček Pavla Štrupla, který tak podrthl jasné vítězství pro domácí celek v poměru 7:0. Žandov je nyní na páte pozici, Cvikov zůstává poslední.

TJ Spartak ČKD Žandov
Václav Pluhař (hlavní pořadatel): „Cvikov přijel, jakožto poslední tým tabulky a my jsme samozřejmě chtěli vyhrát. Byla to naše povinnost, hlavně na domácím hřišti. Z naší strany to bylo jednoznačné a ve druhé půli to už byla otázka o kolik branek zvítězíme. Výhra zasloužená.“

O. Košťák [-] - P. Štrupl [-] , O. Růžička [-] , T. Miko [-] (58. M. Plaček [-] ) , L. Vaníček [-] (46. J. Semerád [-] ) , T. Vaníček [-] , O. Mládek [-] , T. Matějček [-] , O. Džudža [-] , P. Boháč [-] , M. Šlechta [-]

FK Cvikov B
A. Votava [-] - J. Štefan [-] , P. Rokoš [-] , L. Baláž [-] , M. Adlt [-] - P. Zvára [-] , R. Polakovič [-] , A. Kotek [-] - Z. Stehlík [-] , K. Holoun [-] , D. Pasarič [-]

ŽK: 9. L. Vaníček , 26. P. Štrupl , 57. T. Miko , 73. O. Mládek - 57. L. Baláž , 79. R. Polakovič .
Hráči zápasu: O. Džudža , T. Miko , P. Štrupl .
Místo: Žandov. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Kutílek Martin - MILNER Michal, KRÁL Jaroslav.