10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Stružnice vykradla Libchavu

15. J. Havelka (p.) - 37. L. Merenus , 68. L. Jedlička
0

Souboj celků, kteří se v tabulce nacházejí hned vedle sebe. I proto se očekávala vyrovnaná bitva, která měla nabídnout drama až do konce. Nakonec si výhru vystřelili hosté ze Stružnice...

V režii Libchavy

První poločas začal s mírnou převahou domácích borců, když ihned po zahájení utkání se otěží chopili hráči Libchavy. Efektivnost předvedli v 15. minutě, kdy se s pokutového kopu nemýlil Jaroslav Havelka, hráč se sedmičkou na zádech. Libchava šla tedy relativně brzy do vedení. Stružnici to trochu schladilo, ale do zápasu jí vrátil kdo jiný, než kapitán celku Luboš Merenus, který tak dokázal srovnat stav utkání. Poločas se poté jen dohrával a nic zajímavého k vidění nebylo. Poločas tak za stavu 1:1.

Stružnice začala domácí přehrávat

Těžko říci, co se stalo s hráči Libchavy. Jestli únava, vyčerpání nebo jen pokles sebevědomí? Tak, či onak nestíhali a bylo to znát. Stružničtí působili více nabitě, než domácí a tempo bylo na jejich straně. Díky tomu, že Libchava zratila svou rychlost, se mohli hosté vrhnout za všemi body. To se jim nakonec i podařilo, když v 68. minutě de facto rozhodl utkání střelec Lukáš Jedlička. Hosté se dostali do vedení a to si již po zbytek zápasu pohlídali, protože družstvo z Libchavy už k ničemu nepustili. Zápas tak skončil za stavu 1:2 pro hosty.

TJ Dynamo Stružnice
Ladislav Křemen (vedoucí Stružnice): „Libchava má tým, který spolu hraje už velice dlouho a mám pocit, že letos nejsou už tak rychlí jako kdysi. Očekávali jsme minimálně bod a proto jsme rádi za všechny tři body. S vítězstvím jsme spokojeni.“

TJ Sokol Dolní Libchava
M. Macek [-] - M. Skořepa [-] (81. J. Simmer [-] ) , K. Kaňkovský [-] , J. Kadeřábek [-] , L. Dušánek [-] , J. Havelka [-] (61. J. Šiner [-] ) , P. Lebduška [-] , L. Mígl [-] , J. Kukal [-] , J. Ruč [-] , V. Balvín [-]

R. Čech [-] - P. Mareček [-] (88. M. Peterson [-] ) , R. Ouborný [-] (53. P. Brejcha [-] ) , L. Jedlička [-] , A. Havlík [-] , J. Holub [-] , B. Koždoň [-] , L. Merenus [-] , L. Havlík [-] , L. Křemen [-] , M. Uhrecký [-]

ŽK: 41. P. Lebduška , 48. V. Balvín , 87. J. Kukal - 25. R. Ouborný , 70. L. Merenus .
Hráči zápasu: L. Merenus , L. Jedlička .
Místo: D.Libchava. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Poppr Zbyněk - HEJL Štěpán, KUTÍLEK Martin.