7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Libchava doma ovládla hřiště

49. M. Kalenda , 55. M. Kalenda , 77. M. Kalenda (p.)
0

Souboj celků z prostředku tabulky. Dubá byla přeci jen méně nasazeným, protože vyhrát na hřišti zkušené Libchavy není nic snadného. To se nakonec i potvrdilo a domácí berou všechny tři body...

Bez branek

První půle nám toho moc nenabídla. Celky spíše bojovali, než hráli fotbal, neboť hřiště domácí Libchavy není zrovna v nejlepším stavu. Branku jsme zde neviděli a tak jsme si museli počkat na poločas druhý. V této polovině hry jsme tedy nic zásadního neshlédli a utkání tak mířilo do druhé půle při poločasovém výsledku 0:0

Opačný poločas, než první

Druhá půle již byla o něčem jiném. Hned ve 49. minutě se prosadil Martin Kalenda, který tak započal svůj velký výkon v zápase. Za šest minut totiž skóroval podruhé. Nutno říci, že hra se nám trochu zvrhla, protože rozhodčí tasil enormní množství, jak žlutých, tak červených karet. Ty červené byly ke shlédnutí hned dvě. V 70.minutě ji vyfasoval Porsch František a šel do sprch za surovou hru. V 77. minutě byl nařízen pokutový kop a hattrick kompletoval, kdo jiný, než Martin Kalenda. Ta druhá červená přišla v 85. za kritiku sudího pro Heptnera Milana. To bylo vše a zápas tak skončil v konečném znění 3:0 pro domácí z Libchavy.

TJ Sokol Dolní Libchava
M. Macek [-] - J. Simmer [-] (71. M. Barda [-] ) , M. Kalenda [-] , V. Balvín [-] , L. Dušánek [-] , J. Ruč [-] , P. Lebduška [-] , L. Mígl [-] , J. Kukal [-] , P. Nešický [-] , J. Šiner [-] (84. M. Skořepa [-] )

TJ Slavoj Dubá
T. Dvořák [-] - M. Lodinský [-] , J. Jeništa [-] , M. Soukup [-] , J. Fliegel [-] - J. Němec [-] (80. M. Holeček [-] ) , J. Kamarád [-] , M. Heptner [-] , P. Jombík [-] (39. L. Drahoňovský [-] ) - F. Porsch [-] , T. Hladký [-] (46. T. Pavlík [-] ) -

ŽK: 48. J. Kukal , 61. P. Nešický - 55. J. Jeništa , 59. M. Lodinský , 72. L. Drahoňovský , 75. T. Pavlík , 77. M. Heptner . ČK: 70. F. Porsch , 85. M. Heptner .
Místo: D.Libchava. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Ďörď Mario - ŠPÁTA Vladimír, KLIMT Pavel.