1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Valtinov bere výhru až na penalty

0

Týmy, které byli v tabulce skoro vedle sebe, dnes čekal vyrovnaný duel. Ten nakonec dopadl lépe pro hosty z Valtinova, kteří opět zvítězili, ale až na penalty. Nicméně i to se počítá...

Vedení pro hosty

V první půli měli navrch hosté. Potvrzovali to nejen pohlednou hrou, ale i brankou, kterou se jim podařilo vsítit. O tu se postaral Libor Novák v minutě 17. Domácí se ani k ničemu nedostávali, natož aby dali branku. Hosté si tak půli de facto v poklidu pohlídali. Nic moc zajímavého jsme již neměli možnost shlédnout a Valtinov si konec poločasu též pohlídal a proto jsme šli do šaten za stavu 1:0. Pojďme se podívat na půli druhou.

Vyrovnaná půle na obou stranách

Tahle půle byla již o jiné muzice. Domácí začali hrát a hosty to docela zaskočilo. Šance byly nahoru a dolů na obou stranách a nakonec se domácí branky dočkali, to když se nemýlil Jan Kamarád a bylo srovnáno. Hosté mohli jen zpytovat svědomí, neboť v prvním poločase toho dost nepromněnili a to se jim teď vymstilo, když už nestihli dát další branku. Šlo se tedy po základní hrací době do penalt, které ovládli hosté v poměru 2:3. Na podzim se tak radují hosté, kteří se dostali na desátou příčku v tabulce. Domácím ani nic zkaženo nebylo, jsou totiž o dvě příčky výše. Končené znění tedy 2:1 pro domácí.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (předseda Valtinova): „Očekávali jsme přesně to, co se v zápase naplnilo. Chtěli jsme alespoň remízu a ta se nám povedla, dokonce jsme zvládli i penalty. Dnes nám to tam navíc moc nepadalo, ale jsme za výhru rádi.“

TJ Slavoj Dubá
T. Dvořák [-] - M. Lodinský [-] , F. Franěk [-] , J. Fliegel [-] - J. Němec [-] (88. L. Drunecký [-] ) , J. Kamarád [-] , M. Heptner [-] (21. L. Drahoňovský [-] ) , M. Soukup [-] (89. L. Šíma [-] ) , P. Jombík [-] - T. Hladký [-] , L. Wágenknecht [-] (71. T. Pavlík [-] ) -

J. Vimer [-] - V. Vimer [-] , J. Pýcha [-] (33. M. Pýcha [-] ) , F. Sucharda [-] , J. Zelený [-] , J. Vosecký [-] , V. Štembera [-] , L. Novák [-] , O. Košek [-] , L. Doubek [-] , F. Čermák [-]

ŽK: 67. J. Kamarád , 83. J. Fliegel - 63. O. Košek .
Hráči zápasu: J. Vimer , V. Vimer .
Místo: Dubá. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Volf Pavel - FOLK Miroslav, BÖHME Ladislav.