15.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Tuhaň podlehla na svém hřišti

29. J. Novák , 76. F. Hanuš (p.) - 3. O. Moravec , 60. C. Šaly , 72. P. Vlach
0

Tuhaň doma nepobrala ani bod, a velou měrou k tomu přispěla perfektní příprava hostů, díky které domácí prohráli o gól. Papírově nasazené Zahrádky tak splnili svou roli favorita...

Poločas o dvou brankách

Domácí čekala hned z kraje studená sprcha, protože hostující útočník Moravec Ondřej trefil bránu přesně. To byla, přesně řečeno, 3. minuta uktání. Domácí se rozkoukali až v minutě 29. Jaroslav Novák se zaloužil o vyrovnání na 1:1 a hráli jsme zase z čistého stolu. Do poločasu jsme již nic dalšího a zásadního neviděli a i proto se hráči stěhovali zpět do kabin za nerozhodného výsledku, který ve finálním znění byl 1:1. To hlavní přijde na řadu v poločase druhém.

Hosté vyhráli o gól

Zahrádky chtěli body, nikoli bod, proto se od začátku druhé půle tlačili za výhrou a nakonec z toho byl i gól. V 60. minutě se prosadil Šaly Ctibor a poslal svůj celek do vedení 2:1. Na 3:1 poté zvyšoval Vlach Petr a již všem bylo jasné, kdo bude bodům blíže. Jenže za čtyři minuty snižovali domácí, to když se o branku postaral Hanuš Ferdinand, který se nemýlil z pokutového kopu, a hned bylo o drama postaráno. To sice trvalo, až do konce, ale i tak se hosté vedení nevzdali a vítězí v konečném výsledku 3:2.

TJ Sokol Tuhaň
P. Heřmánek [-] - M. Bačovský [-] (60. M. Krejčí [-] ) , J. Novák [-] , M. Charouzek [-] (78. T. Vodráška [-] ) , F. Hanuš [-] , R. Chlumecký [-] , J. Černý [-] , V. Krs [-] , M. Beneš [-] , V. Šimon [-] , V. Dufek [-]

TJ SOKOL Zahrádky
M. Pavlíček [-] - L. Chladík [-] , J. Rous [-] , L. Wencelius [-] , K. Chladík [-] - T. Pospíšil [-] , M. Jelínek [-] , C. Šaly [-] - J. Klíč [-] , P. Vlach [-] , O. Moravec [-]

ŽK: 60. F. Hanuš , 78. M. Charouzek - 53. J. Rous , 58. T. Pospíšil , 65. L. Wencelius , 77. C. Šaly .
Místo: Tuhaň. Počet diváků: 31. Rozhodčí: Mengr Jiří - ĎÖRĎ Mário, KUTÍLEK Martin.