15.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Jestřebí vítězí a zůstává první

0

Domácí před sebou měli zřejmě to nejtěžší, co může Okresní soutěž nabídnout. Tým z Jestřebí má relativně formu a jen stěží přichází o body. Brniště to poznalo na vlastní kůži a to dokonce i chvíli vedlo...

Poločas pro domácí

Hosté začali utkání lépe. Ve 2. minutě se jim povedlo vsítil brzký gól a na svědomí ho měl Jiří Ješeta, který tak poslal Jestřeí do vedení 1:0. Velice bojovné utkání nakonec vyrovnal Luft Pavel a stav tak byl zase nerozhodný. Ještě ke konci poločasu ovšem posílal domácí do vedení Michal Kopecký a výsledek 2:1 se zdál být pro domácí slibný. Hosté měli opět potíže s terénem, když si po zemi nemohli nahrát na několik metrů. Poločas tak skončil s výsledkem 2:1 pro Brniště.

Jestřebí otočilo a vyhrálo

Do půle vstoupili hosté s tím, že se vyrovnají a hlavně přizpůsobí hře domácích. Začali tedy také nakopávat, a najednou přišli i velké šance. Nvarátilec po zranění Jakub Pilař srovnal svou brankou v 67. minutě. Poté domácí zahrávali penaltu, ale tu neproměnili a přišli o možnost vedení. Toho nakonec docílili hosté, když strhly zápas na svou stranu. Opět za hosty skóroval Jakub Pilař a poslal svůj celek do vedení. No a na konečný stav upravoval znovu Pilař Jakub, který tak kompletoval hattrick. Skóre tedy skončilo v poměru 2:4 pro hosty.

TJ Jestřebí-Provodín
Pavel Kolář (trenér Jestřebí): „Dneska jsme vyhráli jakž takž. Nic jsem ani nakonec neočekával, protože jsem kluky na hřišti nepoznával. Hlavně minulý hráč kola Čvančara. Ten dnes také propadl. Alespoň, že nám tu výhru vystřílel navrátilec Pilař.“

FK Brniště
M. Trégr [-] - P. Luft [-] , D. Luft [-] - O. Stand [-] - P. Luft [-] , J. Kvasnička [-] - J. Kuběna [-] (52. Z. Bartoň [-] ) , J. Zelenka [-] (89. J. Jirousek [-] ) , M. Kopecký [-] , J. Löbl [-] (60. V. Srba [-] ) , J. Trégr [-]

M. Procházka [-] - T. Karas [-] , J. Pilař [-] , J. Ješeta [-] , L. Gabriel [-] , M. Žižka [-] (70. J. Trhlík [-] ) , P. Wágner [-] , G. Süssner [-] , M. Lorenc [-] (46. L. Prkno [-] ) , M. Kolařík [-] , J. Čvančara [-]

ŽK: 19. P. Luft , 39. J. Löbl - 19. T. Karas , 21. M. Lorenc .
Hráči zápasu: J. Trégr , M. Kopecký - L. Gabriel , J. Ješeta , J. Pilař .
Místo: V.Grunov. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Paulus Petr - JANOVSKÝ Michal, JEDINÝ Igor (N).