11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Pertoltice potvrdilo papírové předpoklady

0

Do Pertoltic přijely Zahrádky a očekával se relativně vyrovnaný duel. Formu ale potvrdilo domácí mužstvo, když hosty přehráli i na góly. Zahrádky tak odjíždějí s prázdnou...

Čtyři branky v poločase

Co víc si přát, než poločas plný branek. Takový nás čekal v Pertolticích, kde domácí získali větší převahu a tu zužitkovali již v 6. minutě, kdy se trefil Roman Herák, který tak Pertoltice poslal do vedení. Ve dvacáté minutě dal hned dva góly Jakub Novák. Zápas tedy probíhal za stavu 3:0. Hra byla místy vyrovnaná, ale domácí prostředí určitě hrálo více pro Pertoltice. Do poločasu ještě snížil stav utkání Martin Chvojka a za stavu 3:1 se potéuž jen odešlo do šaten.

Zahrádky zápas neotočily

Poločas byl zahájen a týmy nezměnily přístup z půle první. Snažili se hrát pohledný fotbal, což se cení. V 71. minutě zvyšoval stav utkání Smolej Michal, který tak poslal svůj tým do vedení 4:1. To se ovšem hostům nelíbilo a na chvíli domácí zmáčkli, protože chtěli se zápasem něco udělat. Nakonec z toho byl gól v 81. minutě z kopaček Ondřeje Moravce, který tak korigoval výsledné skóre zápasu. Na konec se celky rozešli při poměru 4:2 pro domácí Pertoltice.

FK Pertoltice pod Ralskem
V. Uličný [-] - J. Švimberský [-] , M. Švík [-] , S. Bozadjiev [-] , J. Novák [-] , T. Rak [-] , P. Kolda [-] (85. P. Novák [-] ) , J. Fedák [-] (46. M. Smolej [-] ) , J. Miler [-] , R. Herák [-] , M. Škváro [-]

TJ SOKOL Zahrádky
M. Pavlíček [-] - J. Rous [-] , L. Wencelius [-] , K. Chladík [-] (68. M. Daněk [-] ) - M. Chvojka [-] (81. J. Turnhöfer [-] ) , C. Šaly [-] , J. Petr [-] (57. J. Knoflíček [-] ) , T. Pospíšil [-] , M. Jelínek [-] - J. Klíč [-] , O. Moravec [-] -

ŽK: 86. M. Švík .
Hráči zápasu: J. Novák .
Místo: Pertoltice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Táborský Josef - MAREK Miloš, VOLF Pavel.