13.kolo, Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Rosice v závěru utkání zachránily bod proti Opatovicím

0

Utkání ve kterém hosté dvakrát vedli, domácí Rosice však nakonec zaslouženě vyrovnaly.Více se dozvíte v následujícím reportu.

Do Rosic přijel tentokrát velmi kvalitní soupeř a zejména opatovičtí útočníci dělali domácí obraně velké problémy.

Ve 14.minutě šli hosté do vedení.Miloš Křovák vystřelil ze strany přízemní střelu na zadní tyč, nebyla to sice žádná rána, která by trhala sítě, ale byla dokonale umístěná a brankář Nahálka se po ní natahoval marně - 0:1.

Rosičtí poté svého soupeře obléhali, ale hosté velmi nebezpečně hrozili z prtotiútoků.

Výsledek už se do poločasu neměnil.

Vyrovnání obstaral Petr Zelinka

Do druhé půle naskočil na straně domácích do hry Jiří Růžička a hru Rosic to ze začátku oživilo.

V 50. minutě se prosadil právě Růžička, který hlavou lízl centr Jana Zelinky - 1:1.

V 61.minutě hosté vhodili z autu míč do vápna, David Adamuška obelstil Jiřího Tesaře, otočil se s míčem a napálil jej do sítě - 1:2.

Rosičtí reagovali změnami v sestavě a vrhli se do útočení, vynutili si tlak, ale opatovické brejky představovaly neustálou hrozbu.

Čtyři minuty před koncem se domácí dočkali vyrovnání, centrovaný míč do vápna posunul Jan Roubal k Petru Zelinkovi a ten jej doklepl do sítě - 2:2

Utkání tak skončilo remízou, kterou lze označit jako spravedlivou.

Tato sezóna ještě nekončí! Zanedlouho budete moci na stránkách najít hlasování o sestavě podzimu! Vyčkejte a hlasujte pro svého favorita? Kdo se stane nejlepším hráčem podzimní části sezóny ve čtrnáctidenním hlasování?

TJ Sokol Rosice nad Labem B
David Matějů (trenér Rosic): My jsme tlačili, ale soupeř byl z brejků velmi nebezpečný.Remíza je spravedlivým výsledkem zápasu.

Autor: L. N.

V. Nahálka [-] - J. Zelinka [-] , J. Roubal [-] , M. Morávek [-] , Z. Voleský [-] (46. J. Růžička [-] ) - J. Jankovský [-] (68. P. Hanko [-] ) , V. Levai [-] , O. Pipek [-] , M. Tomyška [-] (82. P. Chládek [-] ) - P. Zelinka [-] , J. Tesař [-]