1.kolo, Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Oslabené Chvojno doma podlehlo Dražkovicím 0:2

0

Domácí, kterým chyběli 4 hráči základního kádru, si moc šancí nevypracovali a tak zaslouženě zvítězili hosté z Dražkovic.Bližší informace se dozvíte v tomto článku.

Úvodní gól z penalty

Domácím chybělo několik stabilních hráčů a na jejich hře se to projevilo.Ani Dražkovice nebyly bez absencí, ale utkání potvrdilo, že jejich kádr je vyrovnanější než ten domácí.

Začátek utkání patřil Dražkovicím.V 10.minutě domácí ztratili míč, ten se dostal k J.Mazánkovi, jehož centr trefil ruku jednoho z chvojenských a rozhodčí Rambousek nařídil penaltu.Tu si vzal Jan Mazánek a bezpečně proměnil - 0:1.

Pak se do nadějné pozice vřítil Movsesyan, ale ve finální fázi volil střelu místo přihrávky a s jeho pokusem si  domácí brankář M.Horák poradil.

Na domácí straně se v tutové šanci řítil sám na branku P.Horák, pokusil se přehodit vybíhajícího brankáře Lichtnera, ale jeho střela přeletěla i domácí branku.

Poločasové skóre tak bylo 0:1.

Krásný gól Davida Stehna

Druhý poločas už moc šancí nenabídl.Dražkovice měli více ze hry, ale jejich akce většinou končily před vápnem domácích.

Chvojenští se v tomto zápase snažili nakopávat míče za obranu a ty po celé utkání spolehlivě sbíral vybíhající Lichtner.

V 65.minutě si Komárek narážel s Mazánkem, míč se dostal k Davidu Stehnovi a ten jej skoro ze třiceti metrů parádně napálil pod břevno domácí branky - 0:2.

Domácí hráči pak Dražkovicím usnadnili situaci svými častými hádkami s hlavním rozhodčím.

Žádná další branka už nepadala a tak se z cenného skalpu radovali dražkovičtí.

SK Dražkovice
Jan Mazánek (hráč Dražkovic): Pochvala za udržení první nuly.Vzhledem k postavení domácích v tabulce, jsou to pro nás cenné tři body.

Autor: L. N.

Sokol Vysoké Chvojno
M. Horák [-] - R. Centner [-] , T. Michalec [-] , J. Müller [-] (20. B. Koubek [-] ) , R. Vršanský [-] , P. Horák [-] , R. Malý [-] , L. Čefelín [-] , M. Flégl [-] , V. Pařízek [-] , J. Faltys [-]

P. Lichtner [-] - L. Mazánek [-] , L. Kuta [-] - D. Stehno [-] - J. Mazánek [-] - T. Stehno [-] , M. Bílek [-] , L. Movsesyan [-] , Z. Komárek [-] , L. Vladyka [-] , M. Kopečný [-]

ŽK: 50. V. Pařízek , 50. P. Horák - 67. P. Lichtner .
Hráči zápasu: P. Lichtner .
Místo: Vysoké Chvojno - tráva. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Rambousek Miloš - PĚTIOKÝ Jaroslav (N), BÁRTA Tomáš (N).