9.kolo, Ústecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Žatec i v oslabení dokázal vykopat tři body

0

Střekov přivítal na svém hřišti Žatec. Lepším týmem byli po většinu zápasu hosté, kteří se brzy ujali dvoubrankového vedení. I přes snahu Střekova se Žatci podařilo vyloupit domácím hřiště a odvézt tři body.

Žatec v první půli za dva góly

Od prvních minut byly aktivnější hosté, kteří dokázali své šance ve 20.minutě přetěžit v gól, o který se po kombinační akci postaral Richard Zelinka. Žatec měl i po prvotním gólu stále jasnou převahu a prokázal to ve 38.minutě další brankou, kdy se ve vápně uvolnil Petr Klinec. Výsledek prvního poločasu tak jednoznačně vyzněl pro hosty z Žatce, kteří šli do druhé půle rozdílem dvou branek.

I v oslabení Žatec uhlídal svatyni Weissera

Ve druhém poločase domácím podařilo snížit v 53.minutě zásluhou Lukáše Schmieda, jenže hned o dvě minuty později se opět rozjel Žatec a přidal třetí branku, kdy Klinec narazil míč Zelinkovi a ten zvyšoval na 1:3. Následně ještě Klinec napálil tyčku a dvě gólovky chytil brankář.V 87.minutě snížili domácí ze skrumáže na 2:3 Davidem Řezníčkem. Pak přišlo žatecké oslabení, kdy po druhé žluté musel jít předčasně do šaten Antonín Hynek. Žatec tak musel pár minut bránit těsnou výhru, což se mu ve výsledku povedlo a zvítězil 3:2.

FK Slavoj Žatec
Pavel Maňák (vedoucí FK Žatec): Byli jsme aktivní po celý zápas, předvedli jsme zodpovědný výkon.

TJ Střekov
Z. Dvořák [-] - V. Šindelář [-] (40. P. Baláž [-] ) , V. Rohlík [-] (83. T. Urbík [-] ) , J. Tichý [-] , O. Franc [-] - D. Kubala [-] (46. V. Bednář [-] ) , L. Schmied [-] , R. Vošahlík [-] , Z. Stárek [-] (71. F. Lejček [-] ) , M. Novotný [-] - D. Řezníček [-]

K. Weisser [-] - F. Klinec [-] , T. Merda [-] , A. Hynek [-] - R. Zelinka [-] (83. M. Malý [-] ) , J. Sýs [-] , P. Bešík [-] - P. Klinec [-] , V. Hankocy [-] (78. D. Kozlík [-] ) , P. Hassman [-] - T. Hynek [-] (59. M. Klíma [-] )

ŽK: 76. V. Rohlík , 77. L. Schmied - 36. R. Zelinka , 47. A. Hynek , 50. F. Klinec , 85. M. Klíma , 89. K. Weisser . ČK: 88. A. Hynek .
Hráči zápasu: T. Merda , R. Zelinka .
Místo: Střekov. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Zavadil Jakub - KRUTINA Radek, NEDVĚD Vít.