4.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

--

--

Libědice o gól porazily Otvice

0

Pěkné utkání bylo o víkendu k vidění v Otvicích. Libědice si přijely pro tři body, ale domácí jim jejich snahu značně znepříjemňovali. Přesto se hostům v závěru podařilo vstřelit důležitou branku a domů odjížděly mnohem šťastnější.

Otvice po chybě hostů vyrovnaly

První poločas nabídl vyrovnané utkání s řadou šancí na obou stranách. Hosté tu svou využili ve 12.minutě, kdy se hlavou nemýlil Lukáš Hamáček. Úvodní branka hosty nabudila, kteří aktivním napadáním znepříjemňovali domácím kombinaci. Vyrovnání se Otvice přece jen dočkaly, když po špatné komunikaci mezi stoperem a gólmanem hostů se prosadil Vítešník.

Štěstí přálo Libědicím

Druhý poločas byl kopií toho prvního, když do vedení se opět dostali hosté. V 70.minutě po krasné kombinaci po levé straně a následném centru se prosadil Roman Kaško. Otvice se nevzdávaly a koncovka patřila jednoznačně jim. Vytvořily si velký tlak a po nedůrazu a špatném odkopu hostů v 85.minutě opět srovnal Martin Vítešník. Závěr zápasu nabídl dramatickou podívanou, neboť hosté hned po rozehrání přidali třetí branku, kdy se parádní střelou z třiceti metrů trefil Jakub Kaska. Libědice tak vyhrály na půdě Otvic 3:2.

SK Libědice
Milan Hladík (hráč a trenér SK Libědice): Ukázali jsme koncentrovaný, zodpovědný a bojovný výkon, který nás doufám povzbudí pro další zápasy, protože je v našich silách hrát vyrovnané utkání s tak kvalitními týmy, jako Otvice bezesporu jsou.

TJ Sokol Otvice
T. Zelinka [-] - T. Dänner [-] , Z. Jireček [-] , P. Zakhozhyy [-] , J. Červený [-] - M. Mňahončák [-] , E. Šebek [-] , J. Filípek [-] - J. Kadlec [-] (75. D. Rohla [-] ) , M. Vítešník [-] - N. Dung [-] (65. M. Bláha [-] )

SK Libědice
J. Přenosil [-] - J. Kaska [-] , R. Kováč [-] , K. Kozák [-] , T. Rehák [-] , V. Toman [-] , M. Šinágl [-] , K. Třešňák [-] , R. Kaško [-] , L. Hamáček [-] , M. Hladík [-]

ŽK: 67. Z. Jireček - 59. J. Kaska , 88. M. Hladík .
Místo: Otvice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: ČOKÁŠ Josef - SVOBODA Martin, MENŠÍK Jaroslav.