11.kolo, Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Remíza Peruce v Černčicích

0

Černčicím se nepodařilo porazit houževnatou Peruc, která bojovala první minuty zápasu v deseti. Velkou postavou utkání byl jejich brankář Josef Košín, který už tři zápasy nedostal branku.

Domácí úvodní přesilovku nevyužili

Domácí začali zápas o jednoho muže v poli navíc. Asi až ve 12. minutě se do hry zapojil 11. hráč Peruce, Zdeněk Říha. Početní převaha domácích byla znatelná, téměř po celou tuto dobu obléhali perucké velké vápno. Po vyrovnání počtu hráčů se obraz hry příliš nezměnil. Domácí hráči neustále hrozili, ale dobře bránící borci z Peruce nedopustili víc než několik rohových kopů.

Nevyužité šance na obou stranách

Černčičtí jako by ztráceli trpělivost, ale také hráči hostí se dostávali před domácího brankáře Jana Musila a vytvořili si několik zajímavých šancí. Ke konci zápasu opět domácí převzali iniciativu, ale srdnatě bránící Peruc ubránila cennou remízu 0:0. Asi největší šanci Černčic zlikvidoval Josef Košín, když reflexivně vyrazil tečovanou střelu mimo bránu.

FK Peruc
Jan Laube (člen výboru FK Peruc): Naši hráči předvedli velice bojovný výkon, podpořený vynikajícím brankařem J. Košínem. Bod je zasloužený hlavně za kolektivní výkon.

SK Černčice
J. Musil [-] - R. Škuthan [-] , D. Vacek [-] , R. Holler [-] - Z. Šus [-] (39. D. Laurich [-] ) , J. Seifert [-] - T. Hlinka [-] , P. Vild [-] - O. Růžička [-] , V. Horčička [-] , T. Halíř [-]

FK Peruc
J. Košín [-] - Z. Říha [-] , M. Nechanický [-] , M. Čížek [-] , M. Majer [-] , L. Linhart [-] , J. Minařík [-] , J. Suchopár [-] , M. Máša [-] , M. Kratina [-] , R. Sekula [-]

ŽK: 43. O. Růžička , 73. V. Horčička , 90. P. Vild - 80. Z. Říha , 88. M. Nechanický .
Místo: Černčice. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Krejcar Tomáš - VYDRA Jiří, KOŠÍN Michal (N).