12.kolo, Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , 2015-2016

--

Trmické Béčko si odvezlo výhru

56. D. Greé , 72. D. Greé , 78. D. Greé
0

12.kolo Okresního přeboru přinesl zápas dvou celků ze středu tabulky FKA Velké Chvojno a B-Tým MSK Trmice. Domácí, kteří se stejně jako v předchozím zápase v Malém Březně  se nesešli v nejsilnějším složení, selhali v koncovce a přenechali hostům všechny body...

První půle bez branek

V první půli se hra odehrávala předvším mezi pokutovým územím obou celků. Náznaky šancí na obou stranách zůstaly nevyužity a brankáři dokázali v prvním poločase udržet čisté konto.

Zápas rozhodl hattrickem Dalibor Greé

Druhá půle měla podobný průběh jako ta první. Jako první protrhl střeleckou smůlu hostující útočník Dalibor Greé v minutě padesátéšésté - 0:1. Domácí celek snažící se o vyrovnání zvýšil aktivitu, ale šance které si vytvořil proměnit nedokázal. Za to Trmické mužstvo ano. V sedmdesátédruhé minutě se opět prosadil Dalibor Greé - 0:2. Hostující útočník byl při chuti a o šest minut zakončil čistý hattrick - 0:3 pro hosty. V poslední čtvrthodince zůstaly všechny šance nevyužity a hosté, se po vyrovnaném zápase, dočkali překvapivě vysokého vítězství.

FK Velké Chvojno
Jiří Limr: "Opět jsme měli problémy se sestavou. Vyrovnaný zápas ve kterém byli hosté efektivnější v koncovce."

T. Paradys [-] - D. Zachariáš [-] (71. J. Rážek [-] ) , J. Doležal [-] , D. Svatek [-] , J. Limr [-] , M. Jancsovics [-] , M. Šimák [-] , A. Jelínek [-] , P. Král [-] (52. E. Revaj [-] ) , J. Štolba [-] , V. Šlefr [-]

MSK Trmice B
A. Sládek [-] - D. Beránek [-] (68. M. Badi [-] ) , D. Greé [-] (84. K. Seemann [-] ) , J. Jelínek [-] , R. Jelen [-] , P. Severa [-] , I. Kadros [-] , J. Brodský [-] , J. Benáček [-] , V. Jaroš [-] , J. Veselý [-]

ŽK: 42. J. Doležal , 62. V. Šlefr - 59. P. Severa , 65. D. Beránek , 87. V. Jaroš .
Hráči zápasu: D. Greé .
Místo: Fotbalový klub amatérů Velké C. Počet diváků: 30. Rozhodčí: RUŽBARSKÝ Dominik - GRUPAČ Miloš, SOUKUP Robin.