11.kolo, Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Svádov nadělil Béčku Velkého Března čtyři branky

0

Další zajímavý zápas nabídlo 11.kolo Okresní přeboru.  TJ Svádov-Olšinky hostil  B-tým Velkého Března. Zápas dvou celků, které od sebe dělí zhruba 6 kilometrů má tedy nádech derby, přinesl vyrovnaný fotbal. Domácí dokázali během druhé půle otočit nepříznivý vývoj zápasu ve svůj prospěch a díky lepší produktivitě zaslouženě zvítězili.

Vyrovnaná první půle

Úvod zápasu přinesl vyrovnaný fotbal, kdy se ani jedno mužstvo nedostávalo do vyložené šance a hra se odehrávala především uprostřed hřiště. V patnácté minutě se dostal do šance útočník hostí Jan Charvát a nezaváhal - 0:1. Domácí celek odpověděl vzápětí. Běžela osmnáctá minuta, když nedorozumění hostující obrany využil Jiří Havel - 1:1. Do další šance se dostali ve druhé části první půle hosté, po akci v pokutovém území domácího celku byl nařízen pokutový kop. Domácí gólman Petr Paseka se předvedl a penaltu hostujícímu hráči zneškodnil.

Domácí celek otočil skóre standartkami

Po přestávce domácí celek začal zostra. Běžela čtvrtá minuta druhé půle a domácí vedli. Svou již devátou brankou v sezóně se prosadil kapitán Svádova Petr Janouš - 2:1. Hosté se snažili o vyrovnání, ale jejich snahy končily na pozorné obraně domácích. V šedesáté druhé minutě kopali domácí standartní situaci a po nacvičeném signálu nezaváhal domácí obránce Tomáš Nesvadba - 3:1. O čtrnáct minut později skončila další standartka brankou v síti Velkého Března a přesným střelcem byl opět Tomáš Nesvadba - 4:1. Hostujícímu celku chyběly síly na zvrat utkání a tak Svádov po vyrovnaném průběhu nakonec zaslouženě zvítězil, byť pro hosty byla výsledná porážka 1:4 až příliš krutá.

TJ Svádov-Olšinky
Jiří Havel: "Zápas byl hodně vyrovnaný, ale vítězství bylo nakonec zasloužené. Rozhodla naše lepší fyzická kondice a několik nacvičených standartních situací."

P. Paseka [-] - A. Hovhannisjan [-] (46. M. Mošnička [-] ) , P. Kraus [-] , P. Kroutil [-] , M. Novák [-] (46. P. Peterka [-] ) , P. Polák [-] , J. Havel [-] , F. Povejšil [-] , V. Vodehnal [-] , T. Nesvadba [-] , P. Janouš [-] (65. V. Přibyl [-] )

FK Jiskra Velké Březno B
J. Šotka [-] - M. Kratochvíl [-] (58. M. Polách [-] ) - J. Charvát [-] - J. Kejklíček [-] (58. F. Jelínek [-] ) , L. Vojtěch [-] (73. K. Štromajer [-] ) , P. Ultsch [-] , D. Řezáč [-] , M. Zlámal [-] , J. Krejza [-] (61. M. Svoboda [-] ) , J. Kovář [-] , J. Bázler [-]

ŽK: 24. M. Novák - 43. J. Charvát , 66. L. Vojtěch .
Hráči zápasu: T. Nesvadba .
Místo: Svádov- Olšinky. Počet diváků: 47. Rozhodčí: Elmerich Martin - KOŠŤÁL Milan, PREKOP Štefan.