12.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

Dvorec neudržel poločasové vedení a je zase bez bodu

9. T. Klíma , 54. M. Fiala , 63. M. Škyrta , 68. T. Klíma , 75. J. Mašek - 18. J. Panc , 38. M. Greguš
0

Poslední Dvorec je stále v krizi a rozdává body na potkání. Tentokrát přijel do Kasejovic, kde chtěl urvat alespoň nějaké body a přiblížit se tak předposledním Chlumčanům. To se mu nakonec nepovedlo a odváží si z Kasejovic pětigólový příděl.

První poločas byl Dvorec šťastnější

Více jak osmdesát diváků se došlo v sobotním odpoledni podívat na fotbal, kde do Kasejovic přijel tým z posledního místa v tabulce. O první gól zápasu se postaral Tomáš Klíma, když se na malém vápně nejlépe zorientoval a napálil míč přímo mezi nohy brankáři a poslal tak svůj tým do vedení 1:0. O deset minut později kopali hosté přímý kop, který nečekaně proletěl až do domácí brány a bylo vyrovnáno 1:1, autor branky byl Josef Panc. Hosté byli v první půli bojovnější a to jim přineslo ovoce v podobě dalšího gólu a podařilo se jim zápas otočit ve svůj prospěch, když se z otočky ve vápně trefil Miroslav Greguš 1:2. Hosté už si do konce poločasu výsledek uhájili a šli do kabin se slibným náskokem.

Ve druhém poločase už se ukázala kvalita domácích

Do druhého poločasu vstoupili domácí lépe a v 54. minutě srovnával skóre Martin Fiala a bylo to 2:2. O deset minut později přišel další gól domácích, když se trefil Martin Škyrta a poslal tak svůj tým po druhé v zápase do vedení 3:2. Za dalších pět minut už se trefil znovu Tomáš Klíma a s hostujícím Dvorcem to nevypadala vůbec dobře. Už to bylo o dvě branky 4:2. Poté přišla veliká šance hostů na snížení, ale hostující hráč selhal. Vzápětí přišel centr z pravé strany od Martina Fialy, který našel osamoceného Jiřího Maška a ten se hlavou nemýlil a zvýšil na 5:2. To už hostující Dvorec definitivně zlomilo a gól se mu dát nepodařilo. Žádný gól už nepřidali ani domácí a zápas tak skončil jednoznačnou výhrou 5:2, i když to ze začátku zápasu vypadlo lépe pro hostující tým.

TJ Sokol Kasejovice
Martin Chára, kapitán: „Začali jsme dobře, vedli jsme hned o od 9. Minuty, o deset minut později hosté srovnali a gólem do šatny šli do vedení. Ve druhém poločase jsme měli několik šancí, ale góly jsme nedávali, až se pak trefil Martin Škyrta, potom Tomáš Klíma a nakonec hlavou na zadní tyči dával Jiří Mašek“

TJ Slavoj Dvorec
Dušek Miroslav, vedoucí mužstva: „Soupeř byl fotbalovější, ale my jsme byli bojovnější, tak jsme první půli zaslouženě vyhráli. Ve druhé půli jsme to zase nezvládli, soupeř byl fotbalovější a dával góly, my když jsme měli velkou šanci za stavu 4:2, tak jsme nedali a vzápětí nám dal na 5:2 a pak už nebylo co řešit. Celý podzim se potýkáme s neproměňováním šancí.“

M. Svoboda [-] - M. Fiala [-] (72. K. Horal [-] ) , D. Fiala [-] (46. J. Kopáček [-] ) , M. Chára [-] , J. Mašek [-] - T. Klíma [-] (80. J. Chaloupka [-] ) , J. Mašek [-] , V. Brůha [-] - M. Škyrta [-] (66. V. Drnek [-] ) - P. Pružinec [-] , J. Vonášek [-]

J. Kříž [-] - Z. Tomaščík [-] , L. Trhlík [-] , M. Matějov [-] (62. V. Semerád [-] ) - O. Košán [-] , P. Brožovský [-] , M. Greguš [-] , A. Vavřička [-] , J. Terč [-] (70. P. Končel [-] ) - M. Dušek [-] (38. M. Získal [-] ) - J. Panc [-]

ŽK: 64. J. Kopáček - 40. M. Získal , 60. L. Trhlík . ČK: 87. M. Získal .
Hráči zápasu: M. Greguš .
Místo: Tráva. Počet diváků: 81. Rozhodčí: Duda Václav - CHÁRA Zdeněk (N), GREGUŠ Pavel (N).