3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Mladotice loupily ve Vejprnicích a jsou druhé!

0

Domácí promarnili možnost poskočit do horní poloviny tabulky a se třemi získanými body jsou aktuálně osmí. Naopak hostům se vstup do soutěže vyvedl a společně s Dolní Bělou zatím z devíti možných vybojovali bodů osm.

Výsledek, který tato soutěž v nové sezóně ještě nepamatuje, se urodil ve Vejprnicích. Oba týmy na tom byly před začátkem co se týče získaných bodů podobně a domácí mohli v případě vítězství svého soka v tabulce přeskočit. Jenže v první půli, která byla velmi vyrovnaná, si vypracovali pouze jedinou vážnou příležitost, kdy se sám před Koudelem zjevil Hrubý, ovšem brankář Mladotic se mu vrhl pod nohy a situaci bravurně zvládl. A protože hosté také své dobré příležitosti nevyužili, odcházelo se do kabin za bezbrankového stavu.

A ani druhá půle branku nepřinesla. V té byli aktivnější domácí, ovšem poctivou vyloženou šanci si nevypracovali. Několikrát se pokusili vypálit z střední vzdálenosti, jenže střely většinou minuly cíl nebo se činil gólman Mladotic. Duel tak dospěl k pokutovým kopům, ve kterých se již střelcům poměrně dařilo a hosté zvítězili 6:5. Dvě penalty totiž Koudele lapil, jedna hostů se zase mezi tři tyče nevešla.

SK Slavia Vejprnice B
Krištof Jiří (SK Slavia Vejprnice B): „Jsme nespokojení, protože jsme ztratili dva body. Soupeř odpadl fyzicky ve druhém poločase, první půle byla vyrovnaná. Bohužel jsme si ani tak pořádnou šanci nevytvořili.“

TJ Sokol Mladotice
Kučera Zdeněk (Sokol Mladotice): „Jednalo se o absolutně vyrovnaný zápas bez gólových šancí na obou stranách. Penalty pak již byly o štěstí. Domácí byli možná ke konci duelu lepší, ale také bez vážnější příležitosti.“

M. Loužecký [-] - M. Havlas [-] , R. Katona [-] , M. Hrubý [-] (52. D. Mrázek [-] ) , M. Mottl [-] (75. J. Bernard [-] ) , J. Guldán [-] (83. K. Stuchl st. [-] ) , D. Takáč [-] , O. Herzog [-] , T. Motyka [-] , P. Loužecký [-] , L. Míčko [-]

P. Koudele [-] - R. Kučera [-] , T. Kučera [-] , V. Šiml [-] , P. Berka [-] - O. Jánský [-] (65. V. Janeček [-] ) , F. Krofta [-] , O. Krofta [-] , T. Randa [-] - V. Sebránek [-] , D. Urban [-] -

Počet diváků: 32. Rozhodčí: KAFKA Václav - BERKA Karel (N), HAUZNER Jiří (N).