3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Křelovice získaly první body!

6. J. Zeman , 71. L. Kyprý - 61. M. Šůla , 69. M. Adam
0

Domácí se konečně ve třetím kole jako poslední tým soutěže dočkali zisku bodů a po vítězství v rozstřelu přeskočili Zbůch. Hosté jsou na tom o dva získané bodíky lépe.

Duel započali lépe domácí, kteří byli v úvodu aktivnější. A za svou snahu si také brzy vysloužili první branku utkání. Již v šesté minutě se totiž prosadil Josef Zeman a zdálo se, že diváci, kteří dorazili přímo na stadion, uvidí gólové hody. Jenže v první půli se další změny ve skóre už nedočkali a mohli jen tajně doufat, aby jejich tým vedení udržel a konečně smazal nulu v kolonce získaných bodů.

To se však nepovedlo. Tedy povedlo, ale na půl. Heřmanova Huť totiž předvedla ve druhé půli smrtelnou osmiminutovku. Nejprve se proháčkoval do vápna domácích Poslední, který byl nedovoleně atakován a sudí Reiprich neváhal ukázat na značku pokutového kopu. Na puntík si postavil kulatý nesmysl Tomáš Duník a srovnal střelecký výčet zápasu. Za nedlouho poté navíc hosté dokonali v utkání bleskurychlý obrat. Po nedorozumění v zadních řadách Křelovic se rázem sám na Bartoše řítil Miroslav Adam a umístěnou střelu otočil vývoj utkání. Jiskra se však zlomit nedala a za dalších necelých sto dvacet vteřin srovnala se soupeřem krok, když se do černého trefil Luděk Kyprý. A protože další trefu již žádný z celků nepřidal, musely vše rozhodnout pokutové kopy.

V nich byli úspěšnější domácí, kteří po vítězství 4:3 a celkově 3:2 zapisují v nové sezóně první dva bodíky do tabulky.

TJ Jiskra Křelovice
Blažek Tomáš (Jiskra Křelovice): „Hráli jsme zápas pro trenéra, který je náhle v nemocnici. První poločas jsme měli více ze hry, pak se hra vyrovnala. Vzhledem ke stavu hřiště se jednalo spíše o boj.“

TJ Heřmanova Huť
Vavřina Vladimír (TJ Heřmanova Huť): „Já budu dnes stručný. Myslím si, že na okres mělo utkání dobrou úroveň, byli jsme fotbalovější.“

M. Bartoš [-] - Z. Tabaček [-] , P. Vacín [-] , V. Komárek [-] , M. Blažek [-] - J. Nohel [-] (69. M. Košan [-] ) , P. Masák [-] (55. J. Gruber [-] ) , L. Kyprý [-] (75. L. Strnad [-] ) , J. Zeman [-] - V. Tyr [-] , T. Blažek [-] -

M. Sladký [-] - M. Poslední [-] , B. Németh [-] , M. Veselovský [-] , M. Adam [-] , M. Šůla [-] , T. Vlach [-] , P. Brož [-] (87. M. Urbanczyk [-] ) , V. Lakó [-] , T. Duník [-] , J. Giebel [-]

ŽK: 60. P. Vacín , 64. V. Komárek - 69. M. Adam , 83. V. Lakó .