20.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Hosté si zajistili tři body v první půli

0

V první poločase byla jednoznačně lepší Bystřice, po více šancích dala dva góly a měla směřovat k jasnému třibodovému utkání. Po změně stran ale přišla pasáž Slušovic, ve které v 50. minutě zachránil brankář Konečný Bystřici před inkasovaným golem, ale v 54 minutě Slušovice snížily stav utkání na 1:2. Vyrovnání mělo přijít v 60. minutě, kdy míč do prázdné branky dával hráč Slušovic, ale bystřický golman předvedl zákrok zápasu. Do konce utkání si hosté pohlídali důležité vítězství. (autor: Stanislav Zámorský)

FC Slušovice
J. Varga [-] - T. Zbranek [-] , J. Kryšpín [-] (46. J. Klimt [-] ) , O. Povolný [-] , I. Lošťák [-] , M. Poslušný [-] , A. Burša [-] , P. Bořuta [-] (83. J. Krajča [-] ) , R. Dobeš [-] , Z. Čuřík [-] , M. Macík [-] (81. J. Janků [-] )

FK Bystřice pod Hostýnem
D. Konečný [-] - T. Kašpar [-] , Š. Dluhoš [-] , D. Krajcar [-] (82. R. Hradil [-] ) , T. Zetek [-] , M. Kušík [-] (88. R. Pálka [-] ) , D. Ondroušek [-] , D. Zapletal [-] , M. Tureček [-] , S. Zámorský [-] (75. R. Sadil [-] ) , J. Šenovský [-]

ŽK: 84. R. Dobeš - 42. D. Krajcar , 72. M. Kušík .
Místo: Slušovice. Počet diváků: 100. Rozhodčí: ZPĚVÁK Petr - DOLEŽAL Radim, KOTAČKA Rostislav.