19.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2015-2016

--

Puklice vyloupily loucké béčko!

58. K. Medvík , 81. P. Novotný , 86. M. Kubeš (vl.)
0

K derby zápasu nastoupily celky z Luk nad Jihlavou a Puklic, zápas sliboval náboj, domácí bojují o každý bod, hosté naopak chtěli udržet krok a tempo se špičkou tabulky. První poločas byl sice vyrovnaný, ve druhém ale už Puklice zařadily vyšší rychlostní stupeň a vyhrály po zásluze 0:4.

První půle bez šancí

Derby sousedních vesnic se odehrálo v Lukách nad Jihlavou. Domácí chtěli bodovat, aby se co nejvíce vzdálili sestupovým pozicím, to hosté přijeli s cílem taktéž naplno bodovat, aby jim soupeři z čela tabulky příliš neodskočili. První poločas však příliš fotbalové krásy nepobral. Hrálo se spíše uprostřed pole, o každý míč, šance však nepřicházely ani v náznacích. Světlou výjimkou byla šance hned z úvodu zápasu, kdy se ve třetí minutě zjevil sám před gólmanem zjevil domácí záložník Michal Zámostný, ale Kabelka vytáhl dobrý zákrok a nepřipustil změnu skóre. Jinak žádná vzrušující akce divákům nabídnuta nebyla, tudíž poločas skončil 0:0.

Čtyři branky hostů rozhodly

Druhý poločas se zpočátku nesl ve vyrovnaném duchu, ale po deseti minutách přebrali hosté otěže a začali diktovat tempo hry. V 58. minutě se prosadil po proměněném pokutovém kopu Kamil Medvík a hosté se dostali na pověstného koně. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, za dalších pět minut, domácí bek přihrával malou domů gólmanovi, jeho přihrávka však slovy Jaromíra Bosáka letěla rychlostí asi dva kilometry za čtrnáct dní, takže Dominik Skotar neměl problém přihrávku vystihnout a doklepnout míč do sítě - 0:2. Pak tempo zápasu ttrochu opadlo, sedm minut před koncem však vyslal životní ránu Pavel Novotný, když do míče křápnul asi pět metrů za vápnem a nekompromisně vymel pavouky Babínkovy branky, 0:3. Zmar domácích dokonal za další dvě minuty Martin Kubeš, který si dorážku puklickch srazil do vlastní branky, což bylo to poslední, co se v zápase stalo - 0:4

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl. B
Tomáš Munduch - hlavní pořadatel: "Myslím, že zápas byl herně vyrovnaný, ale my jsme udělali tři chyby vzadu a hosté to bohužel pro nás potrestali."

J. Babínek [-] - M. Poláček [-] , M. Guth [-] , M. Zámostný [-] , L. Funk [-] , D. Horáček [-] , M. Pekárek [-] , M. Kubeš [-] , V. Rychlý [-] , J. Čermák [-] , J. Hájek [-]

TJ Sokol Puklice
M. Kabelka [-] - L. Zeman [-] , V. Zeman [-] , M. Tůma [-] , K. Medvík [-] - V. Tišl [-] , V. Neubauer [-] - P. Novotný [-] , R. Křišťál [-] , M. Hekrle [-] - D. Skotar [-]

ŽK: 73. M. Pekárek - 63. D. Skotar , 85. V. Zeman .
Hráči zápasu: D. Skotar , K. Medvík .
Místo: Luka n. Jihl.. Počet diváků: 61. Rozhodčí: ŠUHAJ Filip - BENÁČEK Jakub, HOLUB Radim.