Dnes se střetávají mužstva, která v minulém kole prohrála.

Odrazí se dobrá nálada na výkonu v Deštné?

Za reportáž děkuji Milanovi Zemánkovi...

Úvod snů...

Hosté vážili dalekou cestu do Deštné a přijeli opět s velmi mladým týmem.

Domácí Sokol v celkem dobré sestavě, bohužel bez brankáře, takže mezi tři tyče musel starosta obce David Šašek :-)

Úvod utkání odstartovala velká šance hostujícího Mikudima. Ten svůj samostatný únik v branku neproměnil a z brejku domácí otevřeli skóre.

Tradiční nedáš dostaneš se opět potvrdilo.

Akce přes kopírák, ale domácí kanonýr Radek Kuneš se nemýlil - 1:0 !!!

Neuběhlo ani 30 sekund, domácí obrali, ihned po rozehrání ze středového kruhu, hosty o mičudu a Radek Kuneš své sólo přetavil v druhou branku - 2:0 !!!

4. minuta a vedení o 2 branky, co si více mohla Deštná přát?

Mladíci Lokomotivy nesložili zbraně, ale spousta chyb ve středu pole je stála mnoho sil.

A když v rozmezí 6 minut přidala Deštná další dvě branky, vypadalo to na debakl.

V 19. minutě si naběhla na centr Kuneše Franta Stejskal - 3:0 !!!

25. minuta - 4:0 !!! A opět František Stejskal, tentokráte po chybě Lokomotivy ve středu pole a nájezd chladnokrevně proměněn.

Sokolíci se nabažili a najednou měli hru pod kontrolou hráči Lokotky.

Jenže spálili pět vyložených šancí a osudu utkání bylo rozhodnuto.

Do poločasu sice Roman Mikudim po krásné akci snížil - 4:1 !!!

Leč to bylo málo...

40 minut pouhé dohrávání...

Druhá půle začala stejně jako ta první, jen opačně.

Domácí měli první šanci, kterou však Klokner neproměnil a tak se radovali hosté.

Z brejkové situace si s obranou pohrál opět Roman Mikudim a snížil - 4:2 !!!

Kdo si myslel, že brankové hody budou pokračovat, tak se bohužel zmýlil.

Od snížení na 4:2 se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale jen po velká vápna.

Prakticky se utkání dohrávalo jen z povinnosti.

Brankáři si mohli vzít k tyči pivko a polštářek, neboť je z jejich relaxu nikdo do konce utkání již nevyrušil.

A tak se zrodil docela překvapivý výsledek a Deštná si může připsat do tabulky první jarní výhru.

Rezerva Lokomotivy na vítězství stále čeká...

TJ Sokol Deštná
Sokol Deštná: No comment...

TJ Lokomotiva České Velenice
Milan Zemánek - trenér mužstva: Tradiční problémy se sestavou před utkáním. Sám nevím, kdy se sejdeme komplet. Soupeř nás přejel v úvodu utkání a na obrat jsme neměli. Bohužel jsme dostali lekci z proměňování šancí, když jsme zahodily minimálně pět tutovek.

Místo: Tráva. Počet diváků: 60. Rozhodčí: CHLAŇ Jaromír - HENZE Klaus (N), STELLNER Pavel (N).