6.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , 2015-2016

--

Hattrick otočil zápas a slaví první vítězství

0

FK Hattrick MB
Jan Földes - Hráč: Do utkání jsme vstoupili špatně, ve 14. minutě byl výsledek 3:0 pro domácí tým. V první půli měl šanci Földes, ale jeho sólo skončilo střelou do tyče. V závěru první půle snížil J. Štěpán na 3:1. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn v sestavě, které vyrovnali hru. Po 10 minutách hry padli góly na obou stranách, ale bohužel pořád jsme prohrávali 4:2, zvyšovali jsme tlak, zakončovali jsme z každé pozice, což přineslo otočení stavu na 4:5. Dynamo tlačilo, ale výsledek jsme si pohlídali obranou hrou a vynikající brankářem Králem. Vyzdvihl bych výkon Petra Štěpána, svým přesným zakončením, odvrátil prohru. Dynamo o něco lepším týmem, vítězství jim uniklo o vlásek, ale hraje se na branky a na ty byl lepší hostující tým.