23.kolo, Ústecký | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

--

0

Zásluhou povedeného prvního poločasu se domácí mohou radovat ze zisku třech bodů. Co se týče záchrany, tak však nemají nic vyhráno.

Utkání hodnotí domácí Tomáš Banovič

Kluci nastoupili s velkým odhodláním získat potřebné body a celý první poločas předváděli hru, na kterou jsme byli zvyklí na podzim. Již v 6. minutě otevřel skóre Banovič. Ve 23. minutě zvýšil na 2:0 Haviar. Ve 26 a 28. minutě přišli chvíle dobře hrajícího Prolla, který vstřelil dvě branky během dvou minut. Když ve 36. minutě zvyšoval na 5:0 Haviar, tak se zdálo, že hosté odejdou s debaklem. Ve 44. minutě po trestném kopu Davida Rezka snížil z dorážky Paldrman na 5:1.

Ve druhém poločase jsme sice měli celou řadu dobrých příležitostí, ale inkasovali jsme v 70. minutě po střele Paldrmana na konečných 5:2. Kluci podali dobrý výkon, ale vzhledem, že budou sestupovat asi tři mužstva, nemáme zdaleka vyhráno.