23.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Sedmihorky upevňují pozici za Chrastavou

0

Sedmihorkám se tato sezóna nadmíru daří a vyhrávají jeden zápas za druhým. Své o tom vědí i ve Skalici, která s nimi ve 23. kole podlehla 0:3.

Vyrovnaný první poločas

První poločas byl ve znamení vyrovnaného fotbalu. Hosté ze Sedmihorek sice měli mírně navrch, nebo alespoň co se týče držení míče a takové té fotbalovosti, ale branku nedokázal vstřelit ani jeden z týmů, a tak rozhodčí ukončil první poločas za bezbrankového, remízového stavu.

Špína otevřel skóre

Po vyrovnaném prvním poločase se vedruhém rozstřílel sedmihorský kanonýr Marcel Špína, který skóroval v 52. a 69. minutě. Třetí branku přidal v 73. Vaníček a závěr zápasu už mohli hosté dohrávat v klidu a vychutnávat si výhru. Sedmihorky si upevnily se 46 získanými body druhou příčku v tabulce za bezchybnou Chrastavou.

SK Skalice u České Lípy
Zdeněk Baťka (trenér): Narazili jsme na nejsilnějšího soupeře jarní části. Sice jsme prohráli o tři branky a výsledek vypadá v konečném důsledku hrozivě, ale z výkonu našich kluků nemůžu být zklamaný. Sedmihorky mají kvalitu, to musím uznat. Byl to zápas o proměňování šancí a my musíme soupeři k této výhře poblahopřát.

L. Volek [-] - J. Všetečka [-] (72. V. Sinkovskyy [-] ) , J. Lidmila [-] , L. Martínek [-] (80. M. Hlavinka [-] ) , L. Štádler [-] , J. Havlásek [-] (71. Š. Otta [-] ) , J. Kliment [-] , T. Hruška [-] , T. Pollach [-] , O. Lebruška [-] , A. Osumanu [-]