24.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

Chrastava opět vítězí

0

Chrastava defintivně postupuje do divize, tak zněla slova, na kterých se domluvilo zastupitelstvo města Chrastava s klubem. Na jejích hráčích jde pozorovat klid a radost z fotbalu, kterou teď prožívají.

Chrastava na cestě za dalším vítězstvím

Od úvodního hvizdu měla navrch Chrastava a hned ve 4. minutě otevřel skóre krásnou střelou Abrahám. I nadále zůstala lepším týmem Chrastava. V 11. minutě musel vyniknout brankář Višňové Vykoukal, když kryl pokus zblízka. Další šance z 19. minuty už ale byla gólová, když po centru zakončoval Beneš a upravil skóre na 0:2. Ve 22. minutě skoro skončil brankou rohový kop, který sice nikdo netečoval, ale brankář v malém vápně podklouzl a míč skočil jen těsně mimo branku. Ve 34. minutě se také blýskl hostující brankář Zoul, když vyrazil povedený pokus z přímého kopu.

Nádherná divácká kulisa

V 57. minutě musel zasahovat opět Zoul po střele ve vápně. Zápas se dále vyvíjel poklidně a hosté už nikam nechvátali. Další šance přišla až v 71. minutě, kdy střela z úhlu skončila jen těsně vedle branky Višňové. Zápas skončil výsledkem 0:2 a Chrastava zažívá nejlepší období ve své fotbalové historii. Je třeba vyzdvihnout diváky, kteří přijeli do Višňové podpořit svůj tým.

TJ Spartak Chrastava
Jiří Štajner (kapitán): Terén to byl dnes těžký, skákalo to a skóre 0:2 je asi jen proto, že byl takovýhle terén. Druhý poločas jsme hráli to, co jsme potřebovali, ale kdyby byl lepší terén, tak bychom přidali určitě víc gólů, přesto si myslím, že jsme měli nějaké šance a góly jsme dát měli.