25.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

Dohrávka Košťálovu nevyšla

10. J. Linka (p.) , 81. J. Hlubuček , 84. T. Kováčik
0

Košťálov dohrával 25. kolo proti Velkým Hamrům a nutně potřeboval tři body. Hosté ovšem zápas zvládli a získali důležité tři body.

Linka otevřel skóre z pokutového kopu

V 10. minutě se hosté hned ujali vedení, kdy rozhodčí po zákroku Poledníka nařídil pokutový kop, který proměnil Linka. V 17. minutě hostující hráč vyhrál ve středu hřiště hlavičkový souboj a poslal do šance Hlubučka, kterého na poprvé vychytal Věrný a následnou dorážku vykopával z brankové čáry Kosina. Ve 34. postupoval z úhlu sám na brankáře Hlubuček, ale Věrný byl opět na místě. Ve 35. minutě tentokrát postupoval sám na branku Kováčik, ale jeho zakončení mířilo těsně vedle branky. Ve 43. minutě Mihálik těsně před přestávkou orazítkoval tyč. V prvním poločase byli jednoznačně lepší hosté a pro domácí to byl zázrak, že byl stav pouze 0:1

Místo vyrovnání přišel debakl

Domácí nastoupili do druhého poločasu se dvěma změnami a měli častěji míč na kopačkách, ale hráli pouze po vápno. A hosté podnikali rychlé smrtící brejky. V 68. minutě v samostatném úniku útočník Hamrů Věrného nepřekonal. V 83. minutě hosté odskočili, rychlý brejk zakončil brankou Hlubuček na 0:2. O minutu později na konečných 0:3 upravil Kováčik.

FK Košťálov
Michal Baudyš (vedoucí): Těžko se mi zápas hodnotí. Dnes jsme podali velmi špatný výkon a takhle se o záchranu nehraje. Před námi je ještě jeden zápas a pokusíme se aspoň ten zvládnout, i když šance na záchranu je malá.