26.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

4. J. Kouba , 11. J. Beneš , 16. M. Řezka , 25. J. Kouba , 34. J. Beneš , 37. J. Beneš , 40. P. Rozmajzl , 46. M. Rozmajzl , 50. J. Sochor , 52. J. Kouba , 55. J. Kouba , 61. J. Beneš , 67. L. Uzel , 69. J. Beneš , 71. J. Kouba , 81. M. Rozmajzl , 89. J. Beneš - 44. D. Neumann , 85. J. Kouba
0

V posledním domácím zápase si Chrastava smlsla na Hejnicích, které jen nevěřícně zíraly na výsledkovou tabuli. Devatenáct branek, tolik jich v tomto zápase padlo. I přes tu ostudu jsou Hejnice jediným týmem, který dokázal Chrastavu porazit, podzimní zápas totiž skončil 2:1 v jejich prospěch.

Debakl za poločas

Od úvodního hvizdu si Chrastava kráčela svojí aktivitou za vítězstvím, hned ve 4. minutě otevřel skóre Kouba dorážkou z malého vápna. V 11. minutě se Beneš prosadil po rohovém kopu. Poté se po hrubce domácí defenzívy ocitl sám před brankářem Řezka a taky se nemýlil - 3:0. Michal Rozmajzl poslal krásnou kolmici za obranu na Koubu, který svůj nájezd proměnil. Od té chvíle to již byla pouze exhibice a domácí se bavili fotbalem. Do poločasu ještě přidal dvě branky Beneš a jednu Petr Rozmajzl. Poslední slovo prvního poločasu ale patřilo hostům, kteří po hezkém protiútoku snížili na 7:1 brankou Neumanna.

Beneš je králem střelců!

Domácí nic nevypustili ani druhý poločas a hned v úvodu se po odraženém míči prosadil Michal Rozmajzl - 8:1. Na 9:1 zvyšoval po tečované střele Sochor. Hranici deseti branek pokořil svým gólem Kouba. Domácí byli nezastavitelní a hosté by podle mě šli raději na prohlídku k zubaři než dohrávat tento zápas. Deset minut po přestávce přidal Kouba svůj čtvrtý gól v zápase, po dlouhé šestiminutové odmlce přišla branka Beneše. Další branku zamotal Uzel. Poté už se jednalo spíše o duel mezi Koubou a Benešem, o to kdo dá více branek. Koubův účet se zastavil na čísle pět, Beneš byl produktivnější, vstřelil gólů šest. Za zmínku stojí 85. minuta, kdy hostující Jaroslav Kouba zaskočil svojí střelou z vápna brankáře Zíku a snížil vedení domácích na 16:2. Výsledek na 17:2 pečetil nejlepší střelec soutěže, Jakub Beneš.