21.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

--

Lokomotiva zvládla derby ve velkém stylu

0

Okresní derby mezi Lokomotivou Česká Lípa a Zákupy vyzněl podle očekávání lépe pro domácí.

Tři rychlé branky v řadě

Od počátku utkání byla kvalita na straně domácích. Ve 20. minutě se poprvé proměnila převaha v branku. Skóre otevřel Česeněk. Zanedlouho se trefili také Horáček s Nevrlým a rázem to bylo 3:0.

Kanárek pro hosty

Druhý poločas se v podstatě odehrával ve stejném duchu. Hosté se snažili něco s výsledkem udělat, ale bylo to marné a místo toho přišla další branka. Tu měl na svědomí Starý a zvýšil vedení Lokomotivy na 4:0. V 78. minutě se trefil Nevrlý a výsledek pečetil pár minut před koncem Starý svojí druhou brankou v zápase.