26.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

--

Okresní derby vyznělo lépe pro favorita

0

Zápas mezi druhým týmem tabulky a posledním týmem tabulky dopadl podle očekávání, tedy vysokým vítězstvím pro Holany.

Divoký první poločas

Úvod utkání hostům vyšel a iž v 6. minutě to bylo 0:2, domácí pak hned v 10. snížili, ale zakrátko Holany „utekly" na 1:5, branky zařídil Serdel, Bečvařík a Šanda.  Zákupští znovu kontrovali, když využili zaváhání hostující obrany, ale na poločasových 2:6 zvýšil Porsch. Tím skončil divoký první poločas, který přinesl osm branek.

Čtyři branky pro Serdela

Hned ve 46. minutě dal Kasinec gól 3:6, jenže to bylo ze strany hostitelského klubu všechno. Dynamo totiž prokázalo střelecký apetit a dalšími pěti trefami stanovilo rekordní výsledek na 3:11, přestože dohrávalo bez zraněného Šandy, za něhož již nebyla náhrada. Čtyřmi brankami se zaskvěl holanský kanonýr Václav Serdel. Utkání odpískal zkušený sudí Dord.

Příští týden odehrají Holany utkání s Jenišovicemi. Zákupy jedou na poslední kolo do Pěnčína.

Dynamo FC Holany
Jiří Barvíř (trenér): Za posledních devět kol jsme dostali tři góly, z toho dva z penalt, a nyní v Zákupech inkasujeme kvůli vlastní lhostejnosti hned třikrát, což mě mrzí. Ale samozřejmě, že jsem za vysokou výhru a tříbodový zisk rád.