13.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Hosté rozstříleli domácí

20. J. Matucha (p.) , 34. L. Popelka - 10. R. Mikulec , 24. R. Mikulec , 27. D. Mikulec , 32. R. Mikulec , 40. O. Hruboš , 48. D. Mikulec , 75. D. Mikulec , 77. D. Mikulec
0

Střetly se dva týmy z opačných pólů tabulky a podle toho zápas taky vypadal. Už v 10. minutě otevřel skoré zápasu krásnou ranou z poza šestnáctky přesně do levého horního rohu hostující kapitán a nejlepší střelec soutěže Radim Mikulec. Domácí vyrovnali ve 20. minutě z pokutového kopu kdy byl úspěšným autorem Matucha. Radim Mikulec ve 24. minutě strhl vedení na 1:2 pro hosty, hned o tři minuty později zvýšil náskok hostů na 1:3 Dalibor Mikulec . Povedenou půl hodinu hostů podtrhl Radim Mikulec dalším golem v 32. minutě a dovršil hattrick stav zápasu byl 1:4. V 34. minutě po nedorozumění obrany a gólmana snížil za domácí na 2:4 Popelka. Pět minut před poločasem padl ještě jeden gól, jehož autorem byl hostující Ondřej Hruboš st. Poločas tedy skončil v poměru 2:5, divák se musel bavit.

Ve druhém poločase se hned ve 48. minutě opět trefil Dalibor Mikulec. Ten stejný hráč také dovršil hattrick a to v 75. minutě. Aby toho nebylo málo tak přidal ještě svoji 4 branku v utkání a uzavřel na konečných 2:8 z pohledu domácích. Hradčovice ještě předtím kopali penaltu, kterou opět nedali, ale to je mrzet vůbec nemuselo. Utkání se hrálo slušně v pěkném počasí a týmy pojali utkání útočně.

TJ Korytná
J. Růžička [-] - J. Matucha [-] , P. Lekeš [-] - J. Vacula [-] , M. Zetka [-] , S. Supák [-] , L. Popelka [-] - M. Husták [-] - K. Kadlčík [-] , L. Vaškových [-] , B. Flasar [-]

SK Sokol Hradčovice
J. Šmíd [-] - P. Hostýnek [-] , V. Rosík [-] , D. Mikulec [-] , V. Hlaváč [-] , O. Hruboš [-] , R. Mikulec [-] , D. Blažek [-] , M. Bania [-] , P. Božarov [-] , K. Slavíček [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Zámečník Josef - FLASAR Petr (N), MACEK František (N).