23.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2015-2016

--

Úpice jediným gólem zdolala Třebeš

71. L. Rada
0

Oslabený kádr Třebše nedokázal na hřišti Úpice vstřelit branku a musel strpět druhou porážku v řadě bez vstřelené branky.

Bezgólová půle

Třebeš, kterou sužují zranění, začala na hřišti Úpice opatrně. Byli to převážně domácí, kdo tvořil hru, protože hosté se koncentrovali na přesnou hru v obraně. Úpice díky tomu získala převahu v držení míče. Svoji aktivitu ale domácí nedokázali přetavit v úvodní gól zápasu a hostující brankář Mikuláš Heřman zůstával nepřekonán. U hráčů Třebše hrála prim obrana, a proto se hosté nedostávali k výraznějším šancím před domácím gólmanem Rostislavem Erbenem. První poločas tak skončil bezbrankovou remízou.

Úpice se ujímá vedení

Ve druhém poločase začala hrát Třebeš ofenzivněji. Hosté si dokonce vytvořili pár vyložených příležitostí, jejich šance ale ztroskotali na domácím gólmanovi Erbenovi. Jako první se tak z gólu mohli radovat domácí, kteří v jednasedmdesáté minutě dostali do vedení díky brance Lukáše Rady. Za nepříznivého výsledku hosté hráli riskantněji a snažili se vyrovnat. Jejich závěrečný tlak však přibrzdilo vyloučení Daniela Tesaře. Třebešský obránce úmyslně přistrčil soupeře, který ho před tím fauloval, a rozhodčí mu za tento nesportovní zákrok udělil červenou kartu. I kvůli početnímu oslabení nedokázala Třebeš v závěru vyrovnat a musela skousnout porážku 1:0.